mybox.pl

hosting

Rozwiązujemy problemy z Twoją stroną internetową w jednym pudełku

mybox.pl Sp. z o.o. oferuje rozwiązanie w postaci inteligentnej platformy analitycznej, która na bieżąco monitoruje strony WWW, wykrywa źródła problemów w ich funkcjonowaniu w zakresie bezpieczeństwa, wydajności oraz marketingu i naprawia je w sposób automatyczny – jednym kliknięciem.

Główną funkcjonalnością platformy mybox pod kątem zastosowanego rozwiązania technologicznego jest wykorzystanie danych Big Data przez autorskie algorytmy Web Data Analytics, umożliwiające zaawansowaną analizę webową i dokładne raportowanie o problemach oraz algorytm dla ich automatycznej naprawy.

mybox skierowany jest do właścicieli stron WWW, którzy samodzielnie nimi administrują oraz do webmasterów, którzy zawodowo zajmują się tworzeniem i utrzymywaniem stron swoich klientów. Dzięki mybox użytkownicy zyskują narzędzie, które natychmiastowo informuje o występującym problemie ze stroną WWW, analizuje problem pod kątem rozwiązania i automatycznie go eliminuje, oszczędzając czas na manualne wykrywanie i naprawianie problemów.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eric Loughridgejest z nami
  • Aleksandra Michalskawłaśnie dołączył
  • Łukasz Jakubiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Pawel Kosdziękujemy za podpisanie
  • Cezary Jaronidołączył do nas
  • Agnieszka Drozdowskawitamy na pokładzie
  • Pulane Tomulczukjest z nami
  • Amandawłaśnie dołączył

4768 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się