MySkills

edukacja

Łączymy rynek szkoleń.

MySkills to inteligentny portal kariery, którego algorytm analizuje obraną ścieżkę rozwoju użytkownika, wyszukuje lukę kompetencyjną i na jej podstawie dopasowuje do niego szkolenia. Użytkownik ma również możliwość budowania swojego internetowego CV oraz bycia odnalezionym przez potencjalnego pracodawcę na podstawie umiejętności, które przypisał do swojego profilu.

Oprócz tego nasz portal to również kompleksowe narzędzie typu CRM, usprawniające pracę firm szkoleniowych oraz rekruterów. Dzięki temu firmy szkoleniowe mogą w prosty sposób zarządzać szkoleniami, profesjonalnie obsługiwać swoich klientów, monitorować efektywność działań sprzedażowych oraz organizować pracę trenerów.

Panel rekrutera natomiast umożliwia efektywne wyszukiwanie pracowników po określonych umiejętnościach, pozwala tworzyć listy obserwowanych profili oraz pozwala na szybki kontakt z potencjalnymi kandydatami.

MySkills działa w modelu SaaS (Software as a Service), pobierając opłaty abonamentowe od firm zamieszczających na portalu oferty szkoleń oraz od rekruterów wyszukujących kandydatów.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy wzięli sobie za cel uporządkowanie rynku szkoleń w Polsce.
Przyświeca nam idea tworzenia portalu, który łączy osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji i poszukujących szkoleń oraz firmy szkoleniowe i trenerów oferujących najlepsze kursy i szkolenia.

Naszym celem jest dostarczenie firmom szkoleniowym kompleksowego narzędzia CRM do zarządzania szkoleniami, a osobom zainteresowanym szkoleniami innowacyjny algorytm, który sam dopasowuje szkolenie do użytkownika. Pomagamy tym samym zaoszczędzić czas zarówno w przypadku organizacji, jak i wyszukiwaniu szkolenia.

Dodatkowo, MySkills jest miejscem do swobodnej wymiany wiedzy i informacji między firmami szkoleniowymi, trenerami a uczestnikami szkolenia.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Aysun Demirdöğendołączył do nas
  • Andrzej Jędrzejowskiwitamy na pokładzie
  • Krzysiekwłaśnie podpisał Manifest
  • Marek Paluchdziękujemy za podpisanie
  • Dawid Kocembajest z nami
  • Patrycja Serafinwłaśnie dołączył
  • Randydołączył do nas
  • Anna Wieluńskawitamy na pokładzie

4115 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się