nagraj swoją wartość

Platforma, która ma na celu ułatwienie zdobycia wymarzonej pracy każdemu jej poszukującemu. Z drugiej strony zminimalizowanie ilości aplikacji napływających do firm, z jednoczesnym naciskiem na ich udoskonalenie.

Nagrajprace.pl / grabyouejobonline.com to portal pośredniczący w procesie poszukiwania pracowników. Jego celem jest zapewnienie możliwości absolutnego wyróżnienia się na tle konkurencji wszystkim poszukującym pracę. Zamiast wysyłania CV, proponujemy by aplikujący odpowiedział na napisane w ofercie pracy pytania. Jednocześnie zapewniamy pracodawcom możliwość otrzymania aplikacji od osób, które są gotowe na przejście procesu aplikacji innego niż wszystkie. Poza tym uruchomiliśmy opcję "video-wizytówki" dla aplikantów. Każdy zalogowany użytkownik może nagrać siebie i przedstawić najważniejsze cechy dla danego stanowiska. Długość video wizytówki może być max. 30 sekund. Oczywiście poszukujący pracy za nic nie płacą. Jedynymi płatnikami byłyby firmy umieszczające ogłoszenia o pracę.

Inwestorzy

Pre-seed
21 Concordia

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Agnieszka Jantawłaśnie podpisał Manifest
  • Igor Norembergdołączył do nas
  • Rafal Zygmuntwitamy na pokładzie
  • Paweł Bronikowskiwłaśnie dołączył
  • Flo Bunddziękujemy za podpisanie
  • Pawełjest z nami
  • Jan Kowalskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Żukowskidołączył do nas

2449 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się