nanoceramics-inc

nauka

Materiały magnetycznie miękkie do zastosowań jako komponenty w elektronice

Nanoceramics S.A. to spółka powstała w celu komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych powstałych w wyniku owocnej współpracy naukowców Instytutu Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Mieszanka świeżych pomysłów, kreatywności, zapału do pracy oraz lat doświadczeń zarówno w sferze naukowej jak i biznesowej pozwoliły stworzyć unikalny zespół realizujący wysoko postawione sobie cele.
Nasze rozwiązania opierają się na opracowanej i rozwiniętej przez nasz zespół metodzie spiekania ceramik pod wysokim ciśnieniem. Ceramiki magnetycznie miękkie wykorzystywane do produkcji cewek wykonujemy z mieszanki żelaza oraz azotku boru. Zmieniając skład mieszanki możliwa jest modulacja rezystancji oraz poziomu nasycenia indukcji magnetycznej otrzymanych ceramik. Pozwala to na wykorzystanie tych materiałów w szerokim zakresie częstotliwości, zmniejszeniu rozmiarów komponentów z nich wykonanych przy jednoczesnym zwiększeniu transferu energii przez nie oraz zmniejszeniu kosztów ich wytwarzania.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Roman Bartusiakwłaśnie dołączył
  • Adam Polaszjest z nami
  • Ela wwitamy na pokładzie
  • Tomasz Zimawłaśnie podpisał Manifest
  • dfdsf dsfdołączył do nas
  • Kamil Maciakdziękujemy za podpisanie
  • mir golwłaśnie dołączył
  • Jarosław Chojeckijest z nami

2346 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się