NanoPure Technologies

półprzewodniki

Polimery; Nanotechnologia; Chemia; Inżynieria materiałowa

Firma NanoPure opracowuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zaawansowanej inżynierii materiałowej i nanotechnologii. Kompetencje NanoPure to przede wszystkim szeroki network naukowy i umiejętność przeglądu najnowszych technologii pod kątem walorów komercjalizacyjnych, analizy rynkowe w obszarze nowych technologii, projektowanie rozwiązań dla klienta i zarządzanie projektami R&D.

W portfelu NanoPure znajdują się obecnie:
Technologie Polimerowe – NanoPure wdrożyła technologię syntezy polimerów przewodzących i na tej podstawie opracowuje rodzinę pigmentów antykorozyjnych POLYCOR ™ z produktami zoptymalizowanymi pod kątem różnych typów powłok malarskich charakteryzującymi się co najmniej dwukrotnie wyższą odpornością antykorozyjną w porównaniu z odpowiednikami na bazie fosforanu cynku.
Nanotechnologia - NanoPure opracowała proces produkcji nanocząstek metali i stopów w formie koloidu i w oparciu o metodę fizyczną oraz zaprojektowała prototyp reaktora umożliwiającego niskokosztową produkcję nanocząstek o wysokiej precyzji i czystości.
W grudniu 2016 NanoPure wygrała grant ze środków europejskich w ramach programu Szybka Ścieżka organizowanego przez NCBiR na realizacje projektu POLYCOR.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • HAN CHENGdołączył do nas
  • Andrzej Danilukdziękujemy za podpisanie
  • Piotr Kochanekjest z nami
  • Marta Proksawłaśnie dołączył
  • Kjell Thorvaldsenwitamy na pokładzie
  • Eric Loughridgewłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Michalskadołączył do nas
  • Łukasz Jakubiakdziękujemy za podpisanie

4773 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się