customer experience management

Integrujemy nowe technologie dedykowane do świata offline - digital signage, queue management, analityka ruchu. Oferujemy naszym Klientom unikalne środowisko dla ich sieci dzięki któremu łatwiej i lepiej mogą zarządzać doświadczeniem konsumenckim.

Wrowadzenie

Rozwijający się dynamicznie e-commerce wymusza na tradycyjnym handlu detalicznym daleko idące zmiany. Koncepcja detalu 3.0 zmierza w kierunku show roomingu ale rownież inwestowania w technologię w celu poprawy doświadczenia konsumentów, bodźcowania ich w kluczowym momencie podejmowania decyzji zakupowych oraz analizowania ich zachowań i zbierania danych behawioralnych.

Opis spółki

Spółka specjalizuje się dziś w technologii digital signage czyli rozwiązaniach służących do kontekstowego emitowania treści video w sieciach ekranów. Jest jakościowym i ilościowym liderem polskiego rynku. Z powodzeniem konkuruje z globalnymi rozwiązaniami. Zatrudnia bardzo silny, multidyscyplinarny zespół, który potrafi z najwyższą jakością czuwać nad dość skomplikowanym łańcuchem wartości. Ważnym aktywem spółki jest autorskie oprogramowanie Signio. Premiera drugiej wersji software’u S2 odbędzie się w październiku 2016 roku.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Ewa Żurowskawłaśnie dołączył
  • mariuszjest z nami
  • Wiktoria Liswłaśnie podpisał Manifest
  • Wiktoria Lisdołączył do nas
  • nooonewitamy na pokładzie
  • Ewa Sucheckadziękujemy za podpisanie
  • Ewa Mościpan-Przewoźnikwłaśnie dołączył
  • Jakub Krzysztofiakjest z nami

3605 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się