naturalnemetody.pl

recenzja

Naturalne odżywianie dla zdrowia z Naturalnymi Metodami

Naturalne Metody działają w branży zdrowego odżywiania. Bezpłatny portal stworzony z naciskiem na wygodę użytkownika, który prezentuje naturalną żywność, jej właściwości, zastosowania i pomaga lepiej zrozumieć zagadnienie, a co za tym idzie podejmować bardziej przemyślane decyzje na zakupach.

Tworzona przez pasjonatów zdrowego odżywiania internetowa platforma, której celem jest przekazywać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały, bez zawiłych terminów naukowych, czy niedopowiedzeń. Chcemy, aby każdy czytelnik, bez względu na wykształcenie, czy obeznanie w temacie mógł w przystępny sposób przyswoić sobie właściwości otaczających go superfoods i innnych nowych produktów klasyfikowanych jako zdrowa żywność.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Jeznachdziękujemy za podpisanie
  • izabela klejnawłaśnie dołączył
  • Jakub Kornilakdołączył do nas
  • Agnieszka Cachrowitamy na pokładzie
  • Marcin Słowińskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Dominik Leszczyńskijest z nami
  • Bartłomiej Dwornikdziękujemy za podpisanie
  • Kaitlyn Dufendachwłaśnie dołączył

3243 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się