nawiguj.com

nawigacja

Mobilne centrum zarządzania ofertami

Proste, innowacyjne narzędzie sprzedaży w branży nieruchomości, dzięki któremu można znacznie zwiększyć efektywność swojej pracy. Nawiguj.com to szybkie lokalizowanie nieruchomości na telefonie lub tablecie, podgląd granic działek w czasie rzeczywistym oraz funkcja rozszerzonej rzeczywistości - wszystko w jednym miejscu! Postaw na szybką wymianę informacji między pracownikami i doskonały kontakt z klientem.

Wyniki przeprowadzanych w ostatnich latach badań Internetu jednoznacznie wskazują, że polski rynek nieruchomości w przeciągu kilku najbliższych lat, czekają duże zmiany. Wiążą się one z nowym pokoleniem konsumentów tzw. milenialsów (osoby w wieku 18 – 34 lat), charakteryzującym się zupełnie innym podejściem do zakupów niż klienci, do których przywykliśmy. Od firm wymagają oni przede wszystkim pełnego zaangażowania w relacje – dyspozycyjności o każdej porze dnia i dostępu do informacji na każdym urządzeniu. Bezpośrednie kontakty, szybkie interakcje, sprawne działanie, mobilność usług – w takim kierunku ewoluuje branża nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentujemy Nawiguj.com. Proste, innowacyjne narzędzie, które ułatwia lokalizowanie nieruchomości w terenie.

Podstawowym zastosowaniem aplikacji jest nawigacja prowadząca zarówno agentów jak i klientów poszukujących na nieruchomość - również na działki, czego nie oferuje żadna inna dostępna na rynku nawigacja. Dodatkowo aplikacja wskazuje granice działek w terenie w czasie rzeczywistym. W fazie testowej znajduje sie obecnie funkcja AR, wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość przy prezentacji nieruchomości. Klient będzie mógł zobaczyć, w którym miejscu działki aktualnie się znajduje, za pomocą aparatu we własnym telefonie!

Aplikacja Nawiguj.com działa w modelu Software-as-a-Service i jest dostępna za pośrednictwem Internetu. Oznacza to, że mogą z niej korzystać nie tylko firmy w wybranym regionie, ale wszystkie biura nieruchomości na terenie całej Polski oraz firmy z nimi współpracujące. Przeprowadzone testy wykazały, że aplikacja generuje oczekiwane zainteresowanie wśród klientów i znacznie przyspiesza sprzedaż nieruchomości.

Rozwinięte funkcje dodatkowe pozwalają na szybsze przekazywanie informacji między biurem a klientem a także pozytywnie wpływają na komunikację w firmie, znacznie ją usprawniając.

Jak możesz wykorzystać Nawiguj.com?

Funkcje wykorzystywane wewnętrznie w firmie:
- wyszukiwanie działek po numerze oferty lub adresie,
- podawanie dokładnej lokalizacji nieruchomości,
- możliwość wyszukiwania nieruchomości bezpośrednio na mapie,
- oglądanie działek bez konieczności umawiania się w biurze,
- szybszy dojazd na działkę,
- zaznaczanie granic działek - podgląd rzeczywisty w terenie,
- szybki podgląd wszystkich nieruchomości,
- oglądanie kształtu nieruchomości,
- widok AR w czasie rzeczywistym na działce.


Funkcje ułatwiające kontakt firmy z innymi firmami i klientami:
- zaznaczanie działek na sprzedaż na mapie,
- podgląd rozmieszczenia tabliczek,
- podgląd wykonanych usług reklamowych (tabliczka, baner, zdjęcia z drona)),
- komunikacja w podwykonawcami,
- wdrożenie nowych pracowników (szybkie zapoznanie z ofertą nieruchomości),
- szybka wymiana informacji miedzy pracownikami,
- ułatwienie komunikacji z klientem,
- wskazanie nieruchomości do zdjęć z drona,
- zawsze pod ręką - dostęp do swoich działek na tablecie lub telefonie,
- uporządkowanie informacji na temat działek,
- czytelność informacji,
- szybkie ustalenie lokalizacji nieruchomości, jeżeli dzwoni klient „z tabliczki”, a my nie wiemy z której
- nawigacja do działki - ułatwienie dojazdu do nieruchomości,
- przesyłanie klientom mapy z zaznaczeniem działek wybranych wg jego kryteriów poszukiwania,
- przesyłanie sms-em lokalizacji konkretnej działki (link do mapy).


Największe koszty w pracy agenta nieruchomości związane są z prezentacją nieruchomości w terenie. Nasza aplikacja automatyzuje ten proces i pozwala zaoszczędzić zarówno czas i ograniczyć koszty związane z dojazdem, np. koszty paliwa czy zużycie samochodu.

Obserwacja zachowania użytkowaników i partnerów biznesowych - firm, które aktualnie korzystają z aplikacji, pozwoliła nam zauważyć szansę na rowiązanie innych problemów organizacyjnych, które są nieodłącznym elementem pracy agenta nieruchomości. Dodatkowo, proponowany model biznesowy jest na tyle uniwerslany, że z powodzeniem można go kopiować na inne rynki nieruchomości w Europie.

Podsumowując, ta innowacyjna aplikacja powstała z potrzeby rozwiązania pewnego problemu i tym firmom, które jej używaja daje ogromną przewagę. Po pierwsze, praca agentów może być bardziej wydajna i efektywna, a po drugie - firma może zaoferować swoim klientom lepszy produkt i usługę. Nawiguj.com ma wpływ na politykę zarządzania pracownikami. Sprawia, że mają oni lepszy dostęp do informacji i szerszą wiedzę na temat nieruchomości, które sprzedają.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tamas Abrahamdołączył do nas
  • Iga Pachulskadziękujemy za podpisanie
  • Hubert Siadaczkawłaśnie podpisał Manifest
  • paulina.bochenekwitamy na pokładzie
  • Paweł Wojnojest z nami
  • Natalia Scigajwłaśnie dołączył
  • Łukasz Skłodowskidołączył do nas
  • Marta Grzybdziękujemy za podpisanie

1890 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się