nawiguj.com

nawigacja

Mobilne centrum zarządzania ofertami

Proste, innowacyjne narzędzie sprzedaży w branży nieruchomości, dzięki któremu można znacznie zwiększyć efektywność swojej pracy. Nawiguj.com to szybkie lokalizowanie nieruchomości na telefonie lub tablecie, podgląd granic działek w czasie rzeczywistym oraz funkcja rozszerzonej rzeczywistości - wszystko w jednym miejscu! Postaw na szybką wymianę informacji między pracownikami i doskonały kontakt z klientem.

Wyobraź sobie, że jesteś agentem nieruchomości. Chcesz być najlepszy w tym co robisz, niezawodny jak James Bond. Jadąc na prezentacje działki spoglądasz na wydrukowane mapy, jednocześnie prowadząc samochód. Twoja podzielność uwagi nieźle sprawdza się w tej sytuacji, ale i tak już za chwilę kartki leżą porozrzucane, a Ty nie możesz trafić na nieruchomość. Klient jadący za Tobą jeszcze o tym nie wie, ale już za chwilę staniesz z nim twarzą w twarz i będziesz musiał przyznać się do braku profesjonalizmu.

Nikt nie lubi tego uczucia a strata klienta, który najprawdopodobniej nie skorzysta już więcej z usług Twojego biura będzie kosztować Cię kilka tysięcy złotych. Przedstawiamy rozwiązanie tego problemu, dzięki któremu już nigdy nie zgubisz się w drodze na działkę. Wszystko dzięki aplikacji Nawiguj.com, która wskaże wszystkie Twoje nieruchomości na sprzedaż i zaprowadzi Cię do celu, a potem w czasie rzeczywistym pokaże granice działek. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce.

Główne zalety korzystania z nawigacji to posiadanie kompletnej bazy nawet 500 nieruchomości na sprzedaż we własnej kieszeni. Nie każdy ma możliwość przedstawienia klientowi pełnej oferty kiedy znajduje się z nim w terenie i prezentuje nieruchomość. My nie chcemy być „każdym”. Świat idzie do przodu a świadomość zagrożeń dla naszego środowiska jest coraz większa.

Od lat sukcesywnie wprowadza się elektroniczne faktury, żeby ograniczyć zużycie papieru do druku. My również zadaliśmy sobie pytanie czy można zrobić coś, żeby być bardziej eko. Wprowadzić ducha ekologii do branży nieruchomości. Odpowiedź jest prosta: przestać drukować dziesiątki map dziennie. Ale czym je zastąpić?

Myśląc nawigacja niemal automatycznie uruchomiliśmy googlemaps.pl, brakowało nam jednak wskazania na mapie granic działek, nie mogliśmy również nawigować do działki (jedynie do numeru budynku). Idąc tym tropem trafiliśmy na geoportal.pl. To jest to! Wszystkie działki w jednym miejscu, na jednej mapie! Ale które na sprzedaż? Trzeba było sprawdzić to najpierw w firmowej bazie ofert - w naszym przypadku asariweb.pl. Jesteśmy pokoleniem millenialsów i - nie ukrywając, lubimy szybkie rozwiązania. To zdecydowanie do takich nie należało.

Stworzyliśmy więc aplikację, która umożliwia nawigowanie, zaznaczanie granic działek oraz podgląd wszystkich nieruchomości na sprzedaż w jednym miejscu. Możesz zlokalizować nieruchomość na telefonie lub tablecie i jednym kliknięciem nawigować pod same granice działki. Na tym jednak nie koniec!

Po włączeniu aplikacji pojawia się mapa. Jeżeli klikniesz na wybraną nieruchomość Twoim oczom ukażą się jej granice i wymiary. Tutaj właśnie można wybrać co zrobić dalej:

– nawigować do działki,
– oglądać granice działki w czasie rzeczywistym,
– zobaczyć szczegóły oferty w internecie,
– zadzwonić i porozmawiać z agentem.

Duże wsparcie dla tego projektu poczuliśmy podczas polskiej edycji międzynarodowego konkursu Galileo Master 2016, gdzie grupa ekspertów z Polskiej Agencji Kosmicznej, Agencji Rozwoju Przemysłu i funduszy inwestycyjnych dostrzegła nasz kosmiczny pomysł i przyznała mu II miejsce! Fakt, że eksperci w tej dziedzinie kibicują nam i z niecierpliwością czekają na kolejne odsłony aplikacji daje ogromnego "powera" do dalszego działania i rozwoju. Wchodzimy na nowy rynek, którego nikt wcześniej nie starał się zdobyć.

Aplikacja jest już dostępna do pobrania w sklepie GooglePlay oraz AppStore. Zarówno pobranie jak i korzystanie z niej są całkowicie darmowe. To kolejne zaskoczenie. Od środka zmieniamy branżę nieruchomości w całej Polsce.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej