telemedycyna, kardiotokografia, monitoring dobrostanu płodu, teleKTG

Nestmedic to firma telemedyczna, która pomaga kobietom w ciąży, umożliwiając większą kontrolę nad dobrostanem płodu, w dowolnym czasie i miejscu. Nestmedic wprowadza na rynek Pregnabit – kompleksowe mobilne KTG przeznaczone dla ciąży fizjologicznej. Pregnabit łączy sprawdzoną technologię, której ufają specjaliści, z mobilnością, której oczekują współcześni rodzice. Dzięki temu technologia służy i pomaga ludziom, nawet zanim przyjdą na świat.

Pregnabit składa się z urządzenia do zdalnego monitoringu KTG u kobiet ciężarnych oraz platformy informatycznej umożliwiającej zdalną analizę zapisów KTG przez Medyczne Centrum Telemonitoringu. Nasze rozwiązanie zostało nagrodzone przez MIT Technology Rewiev tytułem "Innovator Of The Year 2016" przyznanym pomysłodawczyni i Prezes Nestmedic - Patrycji Wizińskiej-Socha.

Naszą misją jest wspierać służbę zdrowia, by doprowadzić każdą ciążę do szczęśliwego rozwiązania.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Javid Rasulovdziękujemy za podpisanie
  • Anna Pilchwłaśnie dołączył
  • Sebastian Koperajest z nami
  • sbernat@kpmg.plwłaśnie podpisał Manifest
  • Martin Walisiakdołączył do nas
  • Paulina Wyrębkowskawitamy na pokładzie
  • Sylweriusz Gasekdziękujemy za podpisanie
  • Jj kowalskiwłaśnie dołączył

3500 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się