nethone

fintech

Biznes napędzany danymi

Łączymy sztuczną inteligencję z ludzką pomysłowością, by skutecznie chronić firmy przed oszustwami i dostarczać odpowiedzi na nawet najtrudniejsze pytania biznesowe. W czasie rzeczywistym, przez całą dobę.

* rozwijane przez zespół specjalistów narzędzia profilujące
* analiza pełnej aktywności użytkownika
* modele uczenia maszynowego "tworzone na miarę"

Jesteśmy tu po to, by chronić internetowy biznes przed oszustami i dostarczać firmom informacji, dzięki którym mogą wyprzedzić konkurencję. Nasze rozwiązanie wykorzystuje sztuczną inteligencję oraz szereg najnowocześniejszych technologii i metod wzbogacania danych. Dzięki temu, nasi partnerzy mogą automatycznie i z niespotykaną dotąd dokładnością wykrywać fraudy zanim do nich faktycznie dojdzie, a także dokonywać szczegółowych analiz i prognoz biznesowych w oparciu o rich data.

Wierzymy w innowacyjność:
* tworzymy własne narzędzia profilujące użytkowników
* analizujemy aktywność użytkownika w czasie jego całego pobytu na stronie, a nie tylko w momencie płatności czy logowania
* tworzymy modele uczenia maszynowego per potrzeba biznesowa naszego partnera, czy to zmniejszenie ilości chargeback-ów czy otwarcie na nowy rynek

Firmę założyli w 2015 roku doświadczeni specjaliści w zakresie analizy danych, bezpieczeństwa cyfrowego i zarządzania ryzykiem. Misją Nethone jest umożliwienie fintech'owi oraz ecommerce skutecznego przekuwania wyzwań i zagrożeń na dochody i rozwój.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Laura Monikowskadołączył do nas
  • elinawłaśnie podpisał Manifest
  • Dominika Kaczanjest z nami
  • Daniel Krysztofiakwłaśnie dołączył
  • Csongor Biáswitamy na pokładzie
  • Artur Sushadziękujemy za podpisanie
  • Marcin Danieckidołączył do nas
  • Victoriawłaśnie podpisał Manifest

4716 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się