Novilet

urządzenia

Inowacyjne obrazowanie przedkliniczne. Ultra szybka spektroskopia oraz tomografia ERI.

Novilet jest innowacyjnym przedsiębiorstwem z branży hi tech, wykorzystującym w pełni autorskie, prototypowe rozwiązania w tworzonych przez siebie tomografach ERI (Electron Resonance Imaging), urządzeniach biomedycznych oraz nowoczesnej aparaturze diagnostyczno-pomiarowej.

Novilet tworzy odpowiadające wymaganiom rynkowym, nowoczesne, efektywne, szybkie oraz w pełni bezpieczne tomografy ERI do przedklinicznej diagnostyki obrazowej.
Rozwijana przez Novilet tomografia ERI (Electron Resonance Imaging) jest zaawansowaną technologicznie metodą obrazowania funkcyjnego, opartą na tradycyjnej spektroskopii EPR (Electron Paramagnetic Resonance). ERI w stosunku do klasycznej spektroskopii EPR rozszerza możliwości diagnostyczno-badawcze o obrazowanie przedkliniczne. Stanowi jedną z najnowocześniejszych technik stosowanych w badaniach do analizy organizmów żywych o wymiarze do 50 mm. Łączy w sobie szereg najnowszych osiągnięć z obszaru analizy sygnału, takich jak: analiza multiharmoniczna, RAPID, rekonstrukcje Novi-Reco, szybka analiza, szybkie obrazowanie, wysoka rozdzielczość oraz PEDRI, czyli połączenie obrazowania MRI z EPRI. Oferowane tomografy ERI otwierają nowe możliwości diagnostyczne w obszarze badań przedklinicznych, w szczególności w terapiach onkologicznych, diagnozowaniu chorób neurodegeneracyjnych oraz szeroko pojętej biomedycynie. Stanowią niezbędne narzędzie pracy naukowców w badaniach nad jednostkami chorobowymi, w wykrywaniu mechanizmów ich powstawania, ekspansji oraz poszukiwaniu skutecznych sposobów na diagnozę i leczenie.
Zaawansowane technologicznie, zasilane nowymi metodami obliczeniowymi tomografy ERI zmieniają oblicze biologii i medycyny.

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Laura Monikowskawłaśnie dołączył
  • elinawitamy na pokładzie
  • Dominika Kaczandołączył do nas
  • Daniel Krysztofiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Csongor Biásjest z nami
  • Artur Sushadziękujemy za podpisanie
  • Marcin Danieckiwłaśnie dołączył
  • Victoriawitamy na pokładzie

4716 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się