Nowak Innovations

logistyka

Systemy bezpieczeństwa dla pojazdów mechanicznych (wypychacze zablokowanych dzwi i obcinacze zablokowanych pasów).

W wielu wypadkach samochodowych pasażerowie zostają uwięzieni w samochodach z powodu zakleszczonych drzwi i zablokowanych pasów bezpieczeństwa. Są to bardzo niebezpieczne, często tragiczne sytuacje, zwłaszcza, gdy pojazd płonie lub tonie.Opracowaliśmy: – system automatycznego awaryjnego otwierania drzwi pojazdów AEDO (Automatic Emergency Door Opening), składający się z pirotechnicznych siłowników teleskopowych, zamontowanych w słupkach drzwiowych pojazdów -system automatycznego awaryjnego przecinania zapiętych pasów bezpieczeństwa SECS (Seatbelt Emergency Cutting System) składający się z pirotechnicznych przecinaków pasów bezpieczeństwa, zamontowanych przy zwijaczu pasa.

Zespół

Inwestorzy

1 000 000 - 2 000 000 $
Runda A

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitbolwłaśnie dołączył
  • Aya Eshdatdołączył do nas
  • Anna Penderdziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Kruczykwitamy na pokładzie
  • Justyna Saganwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Grabskijest z nami
  • Gabriel Wołosewiczwłaśnie dołączył
  • Michał Haneckidołączył do nas

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się