Nowości Wydawnicze

książki / czytanie

Nowości Wydawnicze - automatyczne powiadomienia o książkach

Nowościwydawnicze.pl to portal, który łączy wydawców z czytelnikami. Jego częścią jest system automatycznego powiadamiania czytelnika o nowościach książkowych i promocjach według jego zainteresowań i preferencji.

Dzięki nam wydawca dotrze z każdą wydaną książką do zainteresowanego odbiorcy, a czytelnik nie przegapi interesujących go książek oraz promocji z nimi związanych. NW to także sposób na szeroką promocję mniejszych wydawnictw, które będą miały równe szanse na dotarcie ze swoimi książkami do zainteresowanych czytelników.

Na NW czytelnik może sam zdefiniować jakie treści chce otrzymywać od wydawców. Wszystko odbywa się automatycznie, bez konieczności ciągłego wyszukiwania aktualnych informacji. Rozwiązujemy więc problem źle sprofilowanych reklam, nieskutecznych newsletterów, nietrafionych promocji. Z punktu widzenia wydawców, rozwiązujemy też problem niesprzedanych książek, które zostały już wydane a z różnych powodów nie trafiły do zainteresowanych czytelników. Oczywiście skupiamy się na nowościach wydawniczych, ale jednocześnie dajemy wydawcy narzędzie do poinformowania czytelnika o książkach, które zostały wydane wcześniej.

Zespół

Inwestorzy

100 000 - 250 000 zł
Przed rejestracją

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej