Ogarniamprad.pl

energetyka

Kupuj ten sam prąd w niższej cenie

Ogarniamprad.pl to innowacyjna platforma e-commerce, która odbiorcom końcowym (firmom, instytucjom, gospodarstwom domowym) daje zdalny dostęp do licytacji najniższych cen prądu i gazu, w czasie rzeczywistym, przez najbardziej konkurencyjnych sprzedawców. Umożliwia zmianę sprzedawcy bez wychodzenia z domu, bezpiecznie, wygodnie i łatwo. Jak nigdy wcześniej. Dzięki 5 minutowej rejestracji.

Platforma ma na celu ułatwienie zakupu i sprzedaży energii oraz optymalizowanie ceny energii, tym samym obniżanie faktur/rachunków za prąd, gaz. Wykorzystuje formułę grupowych aukcji odwrotnych, tj. takich na których wspólne, profilowane pod kątem zużycia, lokalizacji i taryfy paczki energii licytowane są „w dół”. Przyczynia się do zmiany na korzyść pozycji konsumentów na rynku sprzedawcy. Tworzy warunki do wywierania presji cenowej i podnoszenia konkurencyjności na traktowanym ciągle jako zmonopolizowany rynku. Prawo do zakupu energii elektrycznej i gazu od wybranego przez siebie sprzedawcy ma każdy konsument. Może wybierać spośród ofert ponad 130 sprzedawców energii. Ale tylko 2% korzysta z tego prawa w Polsce. Ponieważ o cenie energii decyduje zasadniczo wielkość i profil zużycia nasza platforma dopasowuje automatycznie sprofilowane paczki energii do wymagań licytujących sprzedawców. WIN-WIN. One-stop-shop, 24 /7. Zapewniamy też wsparcie w procesie zmiany sprzedawcy i w trakcie trwania umowy. Jest to nowa jakość obsługi obu stron transakcji.

Zespół

Inwestorzy

100 000 - 250 000 €
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Jan Nowakwitamy na pokładzie
  • Aleksander Olenderdziękujemy za podpisanie
  • Patrycja Wójcikwłaśnie dołączył
  • Aniela Matusiakdołączył do nas
  • Michał Lutostańskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Juliana Panaszukjest z nami
  • Maciej Dąbrowskiwitamy na pokładzie
  • Piotr Łączdziękujemy za podpisanie

4585 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się