Omni3D

druk 3D

Przemysłowe drukarki 3D

Omni3D to producent przemysłowych drukarek 3D

OMNI3D to polski producent przemysłowych drukarek 3D, działający w kraju i za granicą od 2013 roku. Firma oferuje usługi doradcze w zakresie wdrażania technologii druku 3D w przemyśle - w oparciu o analizę potrzeb i możliwości klienta, usługi wdrożeniowe, serwisowe, szkolenia oraz druk na zlecenie. Klientami OMNI3D są przedsiębiorstwa reprezentujące przemysł samochodowy, maszynowy, mechaniki precyzyjnej, elektroniki użytkowej, spożywczy, a także projektanci oraz usługodawcy druku 3d.

Factory 2.0 Production System to pierwszy tak zaawansowany system do druku przestrzennego polskiej produkcji. Drukarka przeznaczona jest do zastosowań profesjonalnych. Maszynę wyróżnia: duża powierzchnia robocza (500 mm x 500 mm x 500 mm), zamknięta i grzana komora, wysoka precyzja wymiarowa, automatyczna kalibracja stołu oraz możliwość druku z wykorzystaniem 2 ekstruderów. OMNI3D do swojej drukarki oferuje profesjonalne materiały do druku, m.in. ABS, ASA, PET-G, PC-ABS, HIPS. Factory 2.0 - przemysłowa drukarka 3D działająca w technologii FFF (fused filament fabrication - osadzanie topionego materiału) idealnie sprawdza się w produkcji części zamiennych do maszyn i linii produkcyjnych, produkcji narzędzi i oprzyrządowania, procesie wytwarzania funkcjonalnych prototypów oraz w produkcji nisko-seryjnej i personalizowanej. Urządzenie znajduje swoich odbiorców na całym świecie.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Kaja Kuczynskawitamy na pokładzie
  • MOHAN RAJdołączył do nas
  • Krzysztof Wdziękujemy za podpisanie
  • Patrycja Stenkawłaśnie dołączył
  • Magda Tomaszewskawłaśnie podpisał Manifest
  • Andrius Milinavičiusjest z nami
  • Emil Sariyevwitamy na pokładzie
  • Monika Sikoradołączył do nas

4562 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się