Wirtualne targi branżowe w środowisku internetowym

Online Expo Polska rozpoczął działalność w 2008 roku, wprowadzając na rynek ofertę organizacji wirtualnych targów branżowych w środowisku internetowym. Oferuje szeroką gamę usług, które przyczyniają się do stworzenia kompleksowego, wirtualnego zaplecza biznesowego każdej firmy. Wirtualne Targi gromadzą ofertę wielu wystawców w jednym miejscu, co daje możliwość porównania dużej ilości proponowanych produktów i usług. Zawierają one aktualne informacje branżowe, a w czasie ich trwania istnieje możliwość bezpośredniej komunikacji z Klientami. Do produktów towarzyszących należą usługi CRM i B2B, system Ogłoszeń oraz Baza Wiedzy dla firm. Wszystkie funkcje działają w oparciu o najnowsze i przyjazne dla Użytkownika rozwiązania informatyczne, które wychodzą naprzeciw potrzebom Klientów. B2B tworzy nowatorski elektroniczny kanał współpracy biznesowej pomiędzy firmami, który umożliwia kooperację na linii: Przedsiębiorcy, dystrybutorzy, usługodawcy oraz inne podmioty biorące udział w wymianie handlowej. Grupa docelowa obejmuje także przedsiębiorstwa usługowe z branż, które oferują swoje usługi Klientom masowym, jak np.: turystyka, edukacja, czy usługi medyczne. Nowoczesne interfejsy dają możliwość dokładnego przeglądania stanowiska firmy i jej produktów, a opisy wzbogacone o zdjęcia, prezentacje i filmy są wyeksponowane w czytelny i funkcjonalny sposób. Każdy wystawca ma możliwość utworzenia swojej spersonalizowanej i atrakcyjnej ekspozycji.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Sarah Lyswitamy na pokładzie
  • Anthony Weymouthwłaśnie dołączył
  • Piotr Gawińskijest z nami
  • Marek Kosycarzdziękujemy za podpisanie
  • Pamela Magnowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Artem Goncharukdołączył do nas
  • Wojciech Dziegielwitamy na pokładzie
  • Tom Dudekwłaśnie dołączył

3939 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się