ORBIGO

analityka

Pomagamy managerom zobaczyć i zrozumieć dane

ORBIGO to system służący do tworzenia wizualizacji, monitorowania i analizy danych - alternatywa dla rozwiązań Business Intelligence. Zapewnia dostęp do danych z różnych systemów, z jakich korzysta firma w prosty i intuicyjny sposób. W ORBIGO dowolna informacja dostępna jest w kilka sekund. Każdy użytkownik biznesowy w zaledwie kilka minut stworzy dashboardy, które umożliwiają uzyskanie szybkich odpowiedzi na pytania dotyczące różnych obszarów działalności firmy.

Jeżeli jesteś szefem, wiesz, że podejmowanie decyzji to nie wróżenie z fusów. Decyzje biznesowe powinny być podparte solidną analizą odpowiednich wskaźników. Przeglądanie dziesiątek, a nawet setek stron raportów z różnych systemów jest niezwykle uciążliwe i czasochłonne. Średni czas potrzebny na otrzymanie raportu z klasycznego systemu Business Intelligence wynosi aż 6 dni. W ORBIGO dowolna informacja jest dostępna w kilka sekund, a raporty z różnych systemów można zastąpić jednym lub kilkoma dashboardami.
ORBIGO zapewnia dostęp do dowolnych danych w prosty i intuicyjny sposób. W jednym miejscu można analizować dane produkcyjne, sprzedażowe, finansowo-księgowe, czy też dane z systemów CRM, ERP, HR i wielu innych.
Z aplikacji desktopowej ORBIGO każdy może korzystać samodzielnie - bez pomocy programistów, czy analityków danych. Jest to idealne narzędzie dla managerów, osób podejmujących decyzje, czy działów strategicznych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej