Ortopedio.pl

Spółka Ortopedio.pl powstała z inicjatywy braci – Tomasza i Adama Rudnickich. To platforma sprzedażowa, która ma za zadanie pomóc w doborze właściwego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

Spółka Ortopedio.pl powstała z inicjatywy braci – Tomasza i Adama Rudnickich. To platforma sprzedażowa, która ma za zadanie pomóc w doborze właściwego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Jej zaletą jest to, że gromadzi ofertę z całego rynku reh-ort w jednym miejscu. Zawiera także obszernego bloga z poradami ekspertów i umożliwia za darmo zadawanie on-line pytań specjalistom - fizjoterapeuci. Ortopedio.pl stworzyło unikalny model biznesowy na rynku reh-ort i zaprosiła do współpracy niezależne apteki. W modelu click&collect posługujemy się zaufaniem oraz wiedzą jaką pacjenci darzą apteki oraz farmaceutów. Stworzona formuła jest unikalna na skalę światową. W dniu dzisiejszym ortopedio.pl posiada już 420 partnerskich aptek w programie click&collect.

Zespół

Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyiwłaśnie podpisał Manifest
  • Grzegorz Milczarekwitamy na pokładzie
  • Ewelina Olszewskadołączył do nas
  • Bartosz Liszkowskijest z nami
  • Dawid Kwaśnicadziękujemy za podpisanie
  • Aleksandra Szulcwłaśnie dołączył
  • Aleksander Szepczyńskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Plachawitamy na pokładzie

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się