Kreator online CV i Listu motywacyjnego

Serwis skierowany do tych wszystkich którym zależy na przygotowaniu profesjonalnych dokumentów rekrutacyjnych. Do dyspozycji za darmo kreator online CV i listu motywacyjnego.
Postawiliśmy na szybkość (bez logowania i rejestracji) i łatwość obsługi (intuicyjny formularz i natychmiastowe pobieranie na komputer pliku PDF).
Dodatkowo nasi specjaliści HR przygotowali dla użytkowników serwisu dziesiątki wzorów CV i LM na popularne stanowiska pracy, wszystko po to aby jak najbardziej usprawnić i przyśpieszyć pisanie dokumentów aplikacyjnych.

Serwis również udostępnia informację o średnim wynagrodzeniu na popularnych stanowiskach pracy.
Dodatkowo użytkownik serwisu może wziąć udziału w ankiecie i podać wysokość swojego uposażenia na wybranym stanowisku pracy(robi to anonimowo). Dane wprowadzone przez użytkowników co kwartał metodą mediany, biorą udział w wyliczaniu średniej zarobków na wybranym stanowisku pracy.


Inwestorzy

Nie szukamy inwestorów

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Eric Loughridgejest z nami
  • Aleksandra Michalskawitamy na pokładzie
  • Łukasz Jakubiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Pawel Kosdołączył do nas
  • Cezary Jaronidziękujemy za podpisanie
  • Agnieszka Drozdowskawłaśnie dołączył
  • Pulane Tomulczukjest z nami
  • Amandawitamy na pokładzie

4768 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się