OvuFriend.pl I BellyBestFriend.pl

analityka

OvuFriend.pl - Największy w Polsce portal dla starających się o dziecko. BellyBestFriend.pl, kontynuacja OvuFriend, dla kobiet w ciąży.

Serwisy oferują zaawansowane narzędzia dla kobiet przygotowujących się do ciąży (Kalendarz Owulacji i Dni Płodnych OvuFriend.pl), oraz dla kobiet będących w ciąży (Kalendarz Ciąży BellyBestFriend.pl). Wykorzystują nowoczesne technologię, aby wesprzeć kobiety ich w drodze do macierzyństwa.

OvuFriend.pl wykorzystuje ogromną siłę przeliczeniową komputera, możliwości statystyki oraz wiedzę kobiet o swoim ciele, aby wskazać kobietom starającym się o ciążę, ich dni płodne i najbardziej prawdopodobny termin owulacji. Analizuje cykl miesiączkowy i wprowadzane informacje pod kątem szans na zajście w ciążę. Rozmawia z ekspertami i przekazuje najnowsze, rzetelne informacje na temat płodności i zachodzenia w ciążę. To również największa w Polsce społeczność kobiet starających się o dziecko i zainteresowanych tematyką macierzyństwa.
BellyBestFriend.pl to nowoczesny, spersonalizowany Kalendarz Ciąży. Umożliwia kobietom w ciąży zapisywanie i analizę odczuwanych objawów, kontrolę przyrostu masy ciała i monitorowanie rozwoju płodu. Codziennie dostarcza mnóstwo porad i informacji na temat ciąży i macierzyństwa. Zwiększa świadomość kobiet o przebiegu ciąży i promuje zdrową dietę.

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Karol Lasotawłaśnie dołączył
  • agadziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Mazurkiewiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Kamil Szczepanikjest z nami
  • Michał Podwysockiwitamy na pokładzie
  • Michał Gołębiewskidołączył do nas
  • Alex Cailleteauwłaśnie dołączył
  • Andy Hopedziękujemy za podpisanie

2718 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się