OvuFriend.pl I BellyBestFriend.pl

analityka

OvuFriend.pl - Największy w Polsce portal dla starających się o dziecko. BellyBestFriend.pl, kontynuacja OvuFriend, dla kobiet w ciąży.

Serwisy oferują zaawansowane narzędzia dla kobiet przygotowujących się do ciąży (Kalendarz Owulacji i Dni Płodnych OvuFriend.pl), oraz dla kobiet będących w ciąży (Kalendarz Ciąży BellyBestFriend.pl). Wykorzystują nowoczesne technologię, aby wesprzeć kobiety ich w drodze do macierzyństwa.

OvuFriend.pl wykorzystuje ogromną siłę przeliczeniową komputera, możliwości statystyki oraz wiedzę kobiet o swoim ciele, aby wskazać kobietom starającym się o ciążę, ich dni płodne i najbardziej prawdopodobny termin owulacji. Analizuje cykl miesiączkowy i wprowadzane informacje pod kątem szans na zajście w ciążę. Rozmawia z ekspertami i przekazuje najnowsze, rzetelne informacje na temat płodności i zachodzenia w ciążę. To również największa w Polsce społeczność kobiet starających się o dziecko i zainteresowanych tematyką macierzyństwa.
BellyBestFriend.pl to nowoczesny, spersonalizowany Kalendarz Ciąży. Umożliwia kobietom w ciąży zapisywanie i analizę odczuwanych objawów, kontrolę przyrostu masy ciała i monitorowanie rozwoju płodu. Codziennie dostarcza mnóstwo porad i informacji na temat ciąży i macierzyństwa. Zwiększa świadomość kobiet o przebiegu ciąży i promuje zdrową dietę.

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 $
Pre-seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

sylwia

23 czerwca 2016 o 11:13

dlaczego mój kalendarz ovufriend nie wyswietla strony a kupiłam abonament

Pytanie zostało wysłane. Czekamy na odpowiedź.

23 czerwca 2016

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tariq Zubairwitamy na pokładzie
  • Leszekjest z nami
  • Albert Brząkaładziękujemy za podpisanie
  • alex podvysotskiydołączył do nas
  • Tadeusz Gonerawłaśnie podpisał Manifest
  • Andrzej Gorskiwłaśnie dołączył
  • Tomasz Kleczkowskiwitamy na pokładzie
  • Tomaszjest z nami

4570 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się