pandastyle-pl

dzieci

PandaStyle - wszystko dla dzieci!

Właśnie rusza zupełnie nowy portal dedykowany najmłodszym i ich rodzicom. PandaStyle.pl to agregat produktów dla Waszych pociech, na którym znajdziecie największe okazje spośród najpopularniejszych sklepów dziecięcych na rynku. Co wyróżnia „Pandę” spośród innych serwisów z artykułami dla najmłodszych i portali poświęconych maluchom?

PandaStyle.pl to portal stworzony przez grupę młodych, kreatywnych twórców zainteresowanych innowacjami internetowymi. Po długotrwałej analizie okazało się, że nie ma obecnie na rynku popularnego serwisu, który pozwalałby na porównywanie ofert spośród najlepszych sklepów internetowych dla dzieci. Właśnie ta nisza sprawiła, że powstał portal PandaStyle.pl! Jest to serwis, który gromadzi tysiące produktów dla najmłodszych w jednym miejscu. Zamieszczono na nim aktualne ceny artykułów, ich zdjęcia i najważniejsze cechy. Nie zabrakło również miejsca na pobieraną bezpośrednio ze sklepów tabelę rozmiarów wraz z jej dostępnością. Na PandaStyle.pl bez problemu przejrzycie zasoby najpopularniejszych sklepów w jednym miejscu i znajdziecie najgorętsze okazje. Jeśli zdecydujecie się na zakup jednego z produktów, to za pośrednictwem jednego przycisku przejdziecie na stronę sklepu, na którym będziecie mogli sfinalizować transakcję.

Co więcej, PandaStyle.pl to nie tylko zbiór tysięcy artykułów. Na łamach serwisu znajdziecie również zakładkę „blog”, gdzie zamieszczane będą przydatne porady dla rodziców. Znajdziecie tam m. in. wskazówki, jak dobrać idealny produkt dla dziecka, opisy największych nowości i ciekawostek ze świata zabawek, porady wychowawcze i wiele, wiele więcej.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej