pandastyle-pl

dzieci

PandaStyle - wszystko dla dzieci!

Właśnie rusza zupełnie nowy portal dedykowany najmłodszym i ich rodzicom. PandaStyle.pl to agregat produktów dla Waszych pociech, na którym znajdziecie największe okazje spośród najpopularniejszych sklepów dziecięcych na rynku. Co wyróżnia „Pandę” spośród innych serwisów z artykułami dla najmłodszych i portali poświęconych maluchom?

PandaStyle.pl to portal stworzony przez grupę młodych, kreatywnych twórców zainteresowanych innowacjami internetowymi. Po długotrwałej analizie okazało się, że nie ma obecnie na rynku popularnego serwisu, który pozwalałby na porównywanie ofert spośród najlepszych sklepów internetowych dla dzieci. Właśnie ta nisza sprawiła, że powstał portal PandaStyle.pl! Jest to serwis, który gromadzi tysiące produktów dla najmłodszych w jednym miejscu. Zamieszczono na nim aktualne ceny artykułów, ich zdjęcia i najważniejsze cechy. Nie zabrakło również miejsca na pobieraną bezpośrednio ze sklepów tabelę rozmiarów wraz z jej dostępnością. Na PandaStyle.pl bez problemu przejrzycie zasoby najpopularniejszych sklepów w jednym miejscu i znajdziecie najgorętsze okazje. Jeśli zdecydujecie się na zakup jednego z produktów, to za pośrednictwem jednego przycisku przejdziecie na stronę sklepu, na którym będziecie mogli sfinalizować transakcję.

Co więcej, PandaStyle.pl to nie tylko zbiór tysięcy artykułów. Na łamach serwisu znajdziecie również zakładkę „blog”, gdzie zamieszczane będą przydatne porady dla rodziców. Znajdziecie tam m. in. wskazówki, jak dobrać idealny produkt dla dziecka, opisy największych nowości i ciekawostek ze świata zabawek, porady wychowawcze i wiele, wiele więcej.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskijest z nami
  • Tomaszwłaśnie podpisał Manifest
  • Kaja Kuczynskawitamy na pokładzie
  • MOHAN RAJwłaśnie dołączył
  • Krzysztof Wdołączył do nas
  • Patrycja Stenkadziękujemy za podpisanie
  • Magda Tomaszewskajest z nami
  • Andrius Milinavičiuswłaśnie podpisał Manifest

4564 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się