papukurier

logistyka

Papukurier - dostawy on-demand w oparciu o infrasturkturę miejskiej logistyki.

Papukurier jest firmą technologiczną, która buduje infrastrukturę miejskiej logistyki. Działamy na rynku od czerwca 2015 roku i zrealizowaliśmy w tym czasie ponad 50 tyś. dostaw, dostarczając jedzenie o wartości kilku mln zł. Wspomagamy w codziennej pracy ponad 100 restauracji w Poznaniu, Warszawie oraz Łodzi. Budujemy unikalny system, będący hybrydą systemu informatycznego i logistycznego, który umożliwia restauracjom dostarczanie klientom oferowanych przez siebie produktów bez konieczności posiadania własnej logistyki.

Nasza działalność opiera się na trzech fundamentach:

Platforma do zarządzania dostawami (papukurier.p) – jest to innowacyjny system IT umożliwiający zarządzanie procesami i ludźmi na każdym etapie dostawy: od momentu złożenia zlecenia przez restaurację aż do doręczenia dostawy klientowi.

Logistyczna infrastruktura miejska – jest to sieć rozproszonych po mieście kurierów, realizujących dostawy „na żądanie”.

ProDelivery – dedykowane przede wszystkim restauracjom sieciowym rozwiązania obsługujące różne kanały sprzedaży. Umożliwiamy zarządzanie całością interakcji z klientem od momentu złożenia zamówienia aż po dostawę. Możliwe integracje z istniejącymi systemami w restauracjach (np. z POS’ami) oraz wdrożenia odpowiednich procedur, pozwalają nie tylko na jeszcze efektywniejsze zarządzanie całym procesem, ale również na bieżące informowanie klienta o możliwości realizacji zlecenia oraz o rzeczywistym czasie dostawy PRZED złożeniem zamówienia.

Zespół

Inwestorzy

250 000 - 500 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej