papukurier

logistyka

Papukurier - dostawy on-demand w oparciu o infrasturkturę miejskiej logistyki.

Papukurier jest firmą technologiczną, która buduje infrastrukturę miejskiej logistyki. Działamy na rynku od czerwca 2015 roku i zrealizowaliśmy w tym czasie ponad 50 tyś. dostaw, dostarczając jedzenie o wartości kilku mln zł. Wspomagamy w codziennej pracy ponad 100 restauracji w Poznaniu, Warszawie oraz Łodzi. Budujemy unikalny system, będący hybrydą systemu informatycznego i logistycznego, który umożliwia restauracjom dostarczanie klientom oferowanych przez siebie produktów bez konieczności posiadania własnej logistyki.

Nasza działalność opiera się na trzech fundamentach:

Platforma do zarządzania dostawami (papukurier.p) – jest to innowacyjny system IT umożliwiający zarządzanie procesami i ludźmi na każdym etapie dostawy: od momentu złożenia zlecenia przez restaurację aż do doręczenia dostawy klientowi.

Logistyczna infrastruktura miejska – jest to sieć rozproszonych po mieście kurierów, realizujących dostawy „na żądanie”.

ProDelivery – dedykowane przede wszystkim restauracjom sieciowym rozwiązania obsługujące różne kanały sprzedaży. Umożliwiamy zarządzanie całością interakcji z klientem od momentu złożenia zamówienia aż po dostawę. Możliwe integracje z istniejącymi systemami w restauracjach (np. z POS’ami) oraz wdrożenia odpowiednich procedur, pozwalają nie tylko na jeszcze efektywniejsze zarządzanie całym procesem, ale również na bieżące informowanie klienta o możliwości realizacji zlecenia oraz o rzeczywistym czasie dostawy PRZED złożeniem zamówienia.

Zespół

Inwestorzy

250 000 - 500 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Javid Rasulovwłaśnie dołączył
  • Anna Pilchwitamy na pokładzie
  • Sebastian Koperadziękujemy za podpisanie
  • sbernat@kpmg.pldołączył do nas
  • Martin Walisiakwłaśnie podpisał Manifest
  • Paulina Wyrębkowskajest z nami
  • Sylweriusz Gasekwłaśnie dołączył
  • Jj kowalskiwitamy na pokładzie

3500 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się