Pepe Housing

nieruchomości

Zakwaterowanie studentów międzynarodowych w Polsce

Pepe Housing to internetowa platforma najmu mieszkań dedykowana studentom międzynarodowymi, młodym profesjonalistom oraz obcokrajowcom w Polsce.

Pepe Housing to odpowiedź na wysokie zapotrzebowanie na zakwaterowanie studenckie w Polsce, szczególnie te, dedykowane studentom wymian międzynarodowych. Nasz team miał okazję mieszkać w kilku europejskich krajach i doświadczył problemów związanych z szukaniem mieszkania za granicą. W rezultacie doskonale rozumiemy potrzeby studentów zagranicznych w Polsce.

Jesteśmy zaufanym partnerem w procesie szukania idealnego zakwaterowania, gwarantując zakwaterowanie w standardzie i dogodnych lokalizacjach w największych miastach Polski. Pepe Housing współpracuje z zaufanymi właścicielami nieruchomości i sprawdza czy mieszkanie i pokoje są wyposażone w wszelkie niezbędne elementy. Robimy wszystko aby przyjazd z zagranicy do Polski był bezpieczny i bezstresowy.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Bartłomiej Michałowskidziękujemy za podpisanie
  • Jan Nowakwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksander Olenderdołączył do nas
  • Patrycja Wójcikwłaśnie dołączył
  • Aniela Matusiakjest z nami
  • Michał Lutostańskiwitamy na pokładzie
  • Juliana Panaszukdziękujemy za podpisanie
  • Maciej Dąbrowskiwłaśnie podpisał Manifest

4586 osób podpisało deklarację

Najnowszy wpis

0

Reforma podatkowa 2019 po pierwszym czytaniu w Sejmie

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się