petathome-pl

zwierzęta domowe

W showroom'ie Petathome znajdziesz szeroki asortyment akcesoriów dla właścicieli psów i kotów. Sprawdź na www.petathome.pl :).

Petathome.pl to pierwszy w Polsce showroom dla właścicieli psów i kotów. Wspólnie z producentami i sklepami z całej Polski staramy gromadzić i prezentować wyjątkowe produkty dla psów, kotów i ich wielbicieli :).
Nasz slogan to: "Jego miejsce, pod Twoim dachem". Wierzymy, że każdy pies i każdy kot zasługuje na miano członka rodziny. Wierzymy, że ludzie, którzy kochają zwierzęta to "dobrzy ludzie", dlatego to zaszczyt pracować właśnie dla nich.
Na petathome.pl cały czas pojawia się coś nowego. Zapraszamy!

Jeśli jesteś właścicielem marki dla pupili, bądź jeśli prowadzisz sklep internetowy z takimi produktami, to zapraszamy Cię do współpracy - zgłoś się i zacznij zarabiać razem z nami.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • mag domwłaśnie dołączył
  • Aneta Andrzejczykwitamy na pokładzie
  • Ren tandołączył do nas
  • MARCIN HARLAjest z nami
  • Jakob Frickewłaśnie podpisał Manifest
  • Yang Yangdziękujemy za podpisanie
  • jefddwłaśnie dołączył
  • Slawomir Gleboczykwitamy na pokładzie

4217 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się