Chcesz aby twój biznes był bezpieczny? Zapewnij bezpieczeństwo swojemu klientowi!

PHONEID to usługa w modelu SaaS oferująca możliwość bezpiecznego i prostego uwierzytelniania użytkownika przy pomocy dowolnego telefonu komórkowego.

Dynamiczny rozwój cyfrowej gospodarki pociąga za sobą całkowicie nowe wyzwania w zakresie cyfrowej tożsamości. Rosnąca liczba kont internetowych i coraz większe wymagania dotyczące złożoności haseł powodują, iż użytkownicy korzystają z tych samych, jak najprostszych haseł do wielu serwisów. Jednocześnie gwałtownie rośnie liczba ataków internetowych i wyłudzeń cyfrowych tożsamości. Powoduje to ogromne straty – dla użytkowników i dla biznesu.
Najpopularniejszy na rynku sposób uwierzytelniania użytkowników nie zdaje już egzaminu i jest mało bezpieczny. Możliwość zapamiętywania haseł w przeglądarkach czy logowanie za pomocą serwisów społecznościowych zwiększa wygodę użytkowników kosztem ich bezpieczeństwa. Obecne wymogi bezpieczeństwa, w tym narzucone przez Unię Europejską w ramach dyrektywy eIDAS, nakazują stosowanie tzw. dwuskładnikowego uwierzytelniania.
PHONEID nie tylko spełnia wysokie wymagania odnośnie poziomu zaufania cyfrowej tożsamości (dyrektywa EU eIDAS), ale dodatkowo jest proste i wygodne w użyciu, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia użytkownika końcowego. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań PHONEID może być masowo wdrożony przy minimalnych nakładach inwestycyjnych, gdyż dostępne jest z dowolnego, nawet najprostszego telefonu komórkowego, bez użycia transmisji danych. Jednocześnie rozwiązanie to w pełni obsługuje najnowsze technologie (NFC, QR code czy biomterię). PHONEID to nie tylko optymalne rozwiązanie do weryfikacji tożsamości użytkownika, ale również jego identyfikacji, co jest nowością na rynku. Olbrzymim atutem rozwiązania jest również możliwość zapewnienia jednolitego sposobu uwierzytelniania we wszystkich kanałach kontaktu z klientem: poprzez stronę internetową, aplikację na telefonie, call center czy w fizycznym punkcie.

Zespół

Inwestorzy

0 - 25 000 zł
Seed

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczdołączył do nas
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemwłaśnie podpisał Manifest
  • Piotr Poddębniakwitamy na pokładzie
  • Grzegorz Rejowskijest z nami
  • Rafał Froniawłaśnie dołączył
  • Mikołaj Roszakdołączył do nas
  • Gultekin cirikdziękujemy za podpisanie

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się