PHU Tota Serwis

gry

Lotto przez internet

Serwis www.lottomania.com.pl to strona umożliwiająca grę w Lotto przez Internet. Klienci zlecają nam kupno losów gier Totalizatora Sportowego, a my kupujemy losy, sprawdzamy i przekazujemy wygrane.

Serwis Lottomania umożliwia wzięcie udziału w tej słynnej loterii pieniężnej w systemie on-line. Gwarantuje to wygodę, oszczędność czasu i swobodę oraz spokój do namysłu podczas typowania liczb. Serwis Lottomania skierowany jest do wszystkich osób, które nie mają czasu lub możliwości dotarcia do stacjonarnego punktu kolektury, jak również dla osób z zagranicy, gdzie nie ma kolektur Totolotka. Za pośrednictwem serwisu Lottomania można zdalnie zakupić los dla trzech najpopularniejszych gier Totalizatora, czyli Lotto, Multi Multi oraz Mini Lotto. Zamówienia przyjmowane są do godziny 20:00, a w trakcie większych kumulacji nawet do 21:00.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Krogulecwłaśnie podpisał Manifest
  • Johnjest z nami
  • Alicja Kupczakwłaśnie dołączył
  • adam kruszewskidołączył do nas
  • Patrycja Rzucidlodziękujemy za podpisanie
  • Bartosz Oliwawitamy na pokładzie
  • Michał Bakuławłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Matejkojest z nami

4026 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się