Physiostat

analityka

Professional Athlete Passport

Physiostat – jest to system dla profesjonalistów w zakresie sportu, którzy skupiają się na przygotowaniu zawodowych sportowców, chcąc osiągnąć wzrost ich wartości w czasie. Na system składają się 4 główne moduły, których kombinacja pozwala na osiąganie korzyści w krótkim terminie, a ich skumulowanie powoduje wzrost wartości systemu w czasie.

Pierwsze trzy moduły odpowiedzialne są za bieżące zarządzanie zdrowiem zawodnika, w ramach którego dostarczone są narzędzia dla fizjoterapeuty oraz trenera przygotowania motorycznego, którzy ewidencjonując swoją codzienną prace, po ich skumulowaniu dostarczają, informacji statystycznych, które następnie mogą być wykorzystywane przez cały sztab szkoleniowy oraz zarząd takiej organizacji.
Jednak kluczowym ogniwem systemu, które powoduje, że jego wartość rośnie w czasie, jest moduł transferowy, dzięki któremu decyzje o transferze zawodnika, będą podejmowane na bazie ewidencji medycznej gromadzonej każdego dnia w systemie, co z czasem przyczyni się do powstania bazy zanonimizowanej informacji statystycznej, która będzie mogła być wykorzystywana jako opracowanie statystyczne z zakresu fizjonomii człowieka.
Istotnym faktem, który przyczynia się do wzrostu zainteresowania systemem, jest jego budowa, która jest zgodna z procedurami ochrony danych osobowych, dzięki czemu, przy rosnących restrykcjach związanych ich przetwarzaniem, nie dość, że organizacja dostaje gotowe rozwiązanie jak to robić w poprawny sposób, to jeszcze jego standaryzacja pozwala wprowadzić oszczędność w temacie wprowadzania takich uregulowań w każdej jednostce.
Rozwiązanie to wprost odpowiada na główne problemy, z którymi mierzy się obecnie rynek. Rosnące obciążenia na sportowcach, wraz z coraz bardziej świadomym podejściem do zdrowia zawodnika otwierają szerokie możliwości przed próbą ujednolicenia systemu, który mógłby stać się standardem przy podejmowaniu decyzji transferowych.

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawłaśnie dołączył
  • Firaswitamy na pokładzie
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczwłaśnie podpisał Manifest
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakwłaśnie dołączył

4677 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się