Piwik PRO

analityka

Piwik PRO - usługi z zakresu analityki webowej dla organizacji i dużych przedsiębiorstw w oparciu o Piwika

Piwik PRO oferuje rozwiązania z zakresu analityki webowej w oparciu o Piwika - wiodącą platformę analityczną typu open-source, którą można pobrać i używać za darmo. W odróżnieniu jednak od rozwiązań takich jak Google Analytics, Piwik zapewnia swoim użytkownikom pełną kontrolę nad ich danymi oraz spełnia wymogi najostrzejszych regulacji o ochronie prywatności w internecie. Z tego powodu projekt ten przebojem zdobywa popularność w Niemczech i innych krajach, w których takie przepisy są bezwzględnie egzekwowane. Piwik jest stosowany przez 1.3% wszystkich stron internetowych na świecie i został w całości przetłumaczony na ponad 50 języków. Piwik PRO jest ramieniem biznesowym tego projektu, a lista dotychczasowych klientów zawiera m.in. HP, Komisja Europejska, agencje rządowe Kanady i Nowej Zelandii, czy światowe instytucje finansowe.

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Dan Abitboldołączył do nas
  • Aya Eshdatwitamy na pokładzie
  • Anna Penderwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Kruczykjest z nami
  • Justyna Sagandziękujemy za podpisanie
  • Daniel Grabskiwłaśnie dołączył
  • Gabriel Wołosewiczdołączył do nas
  • Michał Haneckiwitamy na pokładzie

3844 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się