cashback, zakupy, zwrot gotówki, lojalność, siła zakupowa

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, dzięki której możesz dokonywać zakupów, a część wydanych pieniędzy wróci z powrotem do Ciebie!
Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem Planet Plus otrzymujesz zwrot pieniędzy, byś mógł jeszcze bardziej cieszyć się zakupami!

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 800 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji.

Spróbuj jak w prosty sposób możesz zyskać pieniądze na dalsze zakupy!

Tworząc założenia do Programu kierowaliśmy się ideą umożliwienia kupującym korzystania ze zniżek dostępnych w portalu a także zbierania Cashback podczas dokonywanych transakcji.

Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem naszego serwisu otrzymujesz od nas gotówkę, byś mógł cieszyć się zakupami każdego dnia.

Wystarczy, że zalogujesz się na portalu, wybierzesz sklep, dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie.

Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Przyłącz się do nas!

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Mateusz Krogulecjest z nami
  • Johnwłaśnie dołączył
  • Alicja Kupczakdołączył do nas
  • adam kruszewskiwitamy na pokładzie
  • Patrycja Rzucidlodziękujemy za podpisanie
  • Bartosz Oliwawłaśnie podpisał Manifest
  • Michał Bakułajest z nami
  • Michał Matejkowłaśnie dołączył

4026 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się