Profesjonalny system doświetlania roślin wraz z lampą LED

Plantalux to lubelski start-up zajmujący się technologią wspomagania wzrostu roślin pod uprawami szklarniowymi.
Obecnie pracujemy nad aplikacją analityczno-sterującą, dla zapewnia większej kontroli nad procesem wzrostu roślin. Będzie ona wykorzystywać szereg czujników w celu optymalizacja warunków środowiskowych.

Jednocześnie rozwijamy naszą oprawę LED COB (ang. Chip On Board) o wyselekcjonowanym spektrum światła, niezbędnym dla prawidłowego przebiegu fotosyntezy. W połączeniu z wysoką wydajnością energetyczną powoduje to, że niemal cała energia elektryczna zamieniana jest na światło absorbowane przez rośliny. Wykorzystanie systemu aktywnego chłodzenia zapobiega nadmiernemu wzrostowi temperatury oprawy, aby chronić diody LED oraz rośliny.

Połączenie aplikacji wraz z lampą LED COB w jeden spójny system pozwoli na sprawne planowanie oraz zarządzanie produkcją szklarniową, jednocześnie ograniczając zużycie energii elektrycznej.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Włodzimierzdołączył do nas
  • Łukasz Dywickiwłaśnie podpisał Manifest
  • Daniel Pindelskiwitamy na pokładzie
  • mag domdziękujemy za podpisanie
  • Aneta Andrzejczykjest z nami
  • Ren tanwłaśnie dołączył
  • MARCIN HARLAdołączył do nas
  • Jakob Frickewłaśnie podpisał Manifest

4220 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się