Plurimum Sp. z o.o.

bezpieczeństwo

Plomby, zabezpieczenia, RFID, bezpieczeństwo, internet rzeczy, IoT, kancelarie tajne RFID w zastosowaniach bezpieczeństwa i Logistyce.

Zajmujemy się technologiami bezprzewodowej identyfikacji zabezpieczonych obiektów, dokumentów i osób. Wykorzystujemy i rozwijamy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie elektroniki drukowanej, metod identyfikacji radiowej - RFID UHF, tworzyw sztucznych.

Wdrażane systemy bezpieczeństwa to idealne rozwiązanie dla transportu i logistyki, energetyki, przemysłu paliwowego, medycznego czy też zbrojeniowego.

Zaprojektowane rozwiązania umożliwiają ochronę dostępu do urządzeń pomiarowych, kontrolnych, sterowniczych oraz telekomunikacyjnych.

Systemy bazują na poliwęglanowej odpornej na próby zniszczenia plombie wyposażonej w układ radiowej identyfikacji (RFID) umożliwiającej automatyzację odczytu informacji o zabezpieczonym przedmiocie.


Nasze projekty posiadają certyfikaty:

Kryminalistycznego Laboratorium Policy,
Instytutu Tele- i Radiotechnicznego,
Politechniki Warszawskiej
oraz wielu akredytowanych jednostek zagranicznych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Maciej Dudekjest z nami
  • Mariusz Gerałtowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Liszkadołączył do nas
  • tomaszwłaśnie dołączył
  • Peter Hedgesdziękujemy za podpisanie
  • Artur Banachwitamy na pokładzie
  • Justyna Kucharska-Minickajest z nami
  • Jan Kruczynskiwłaśnie podpisał Manifest

4047 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się