PnP Systems Sp. z o.o.

lotnictwo / przestrzeń powietrzna

Rozwiązania dla sektora technologii kosmicznych i satelitarnych

PnP Systems Sp. z o.o. to start-up technologiczny, stworzony w celu rozwijania innowacyjnych produktów i rozwiązań dla sektora technologii kosmicznych i satelitarnych oraz ich zastosowania dla celów użytkowych, przemysłowych i obronnych. Obecnie firma koncentruje się na projektach badawczo-rozwojowo, oferując rozwiązania bazujące na wykorzystaniu systemów telekomunikacyjnych, GNSS (Global Navigation Satellite Systems) oraz GIS (Geographic Information System).

Spółka została wpisana do KRS 15.12.2012 jednak właściwą działalność rozpoczęła w pierwszym kwartale 2014r., po przekształceniach własnościowych. Kolejną zmianą ważną dla spółki było przeniesienie siedziby na teren parku technologicznego "Aeropolis" o profilu lotniczym.

Od momentu rozpoczęcia swojej działalności PnP Systems prowadzi aktywną współpracę z partnerami zarówno krajowymi jak i z zagranicy w zakresie potencjalnych projektów badawczo - rozwojowych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkadołączył do nas
  • Kashif Naeemjest z nami
  • Piotr Poddębniakwłaśnie dołączył
  • Grzegorz Rejowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Rafał Froniawitamy na pokładzie
  • Mikołaj Roszakdziękujemy za podpisanie
  • Gultekin cirikdołączył do nas

4673 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się