Pokazon – kamerki na żywo

komunikatory

Pokaż co potrafisz!

POKAZON to portal społecznościowy z kamerkami na żywo, umożliwiający przeprowadzanie płatnych pokazów o tematyce edukacyjnej, hobbystycznej czy informacyjnej. Skierowany jest do widowni obecnej w portalu YouTube oraz poszerzonej o grupę docelową korzystającą z treści edukacyjnych oraz specjalistycznych.

Trzy najważniejsze funkcjonalności i wartości portalu POKAZON:

1. Możliwość zarabiania realnych pieniędzy przez transmitujących.
2. Źródło wiedzy - z bezpośrednią interakcją z transmitującym.
3. Spełnianie się, realizacja swoich pasji, zdobywanie popularności.

Pomysł na zasadę działania portalu POKAZON został zaciągnięty z branży erotycznej, która z ogromnym powodzeniem wykorzystuje technologię strumieniowych transmisji na żywo, przy tzw. sexkamerkach.

Pokazy realizowane są przez użytkowników zarejestrowanych w portalu za pomocą kamerki internetowej i łącza internetowego. Od transmitującego zależy, czy zorganizuje sobie ciekawą przestrzeń studyjną, czy nadaje pokaz siedząc po prostu przy biurku. W dużej mierze zależy to od charakteru transmisji. A są one nieograniczone:
korepetycje z przedmiotów szkolnych i uczelni wyższych; nauka języków obcych; vlogi kulinarne; nauka gry na instrumentach; porady biznesowe; zdrowie i fitness; uroda; programy graficzne czy kursy do egzaminów do szkoły teatralnej. To tylko kilka przykładów.

Transmisje podzielone są na typy:

• ogólna: widzowie mają nieograniczony dostęp do pokazu, mogą nagradzać transmitującego żetonami (wirtualną walutą obowiązującą w Pokazonie) oraz rozmawiać z transmitującym i innymi użytkownikami na czacie, wyświetlanym obok obrazu z kamery.
• prywatny pokaz 1+1 (użytkownik płaci za określony czas transmisji, w której jest z transmitującym na osobności; widzą się i słyszą, mogą również pisać na czacie).
• pokaz 1+wybrani użytkownicy (w transmisji mogą brać udział tylko ci, którzy wykupili żetonami dostęp za kwotę określoną przez transmitującego).

ŻETONY:
W portalu POKAZON obowiązuje wirtualna waluta, którą użytkownicy kupują za realne pieniądze, poprzez system płatności internetowych.

TRANSMITUJĄCY:
Obecnie trwa rejestracja pierwszych transmitujących, dzięki czemu już od pierwszego dnia, użytkownicy znajdą na Pokazonie atrakcyjne treści. To właśnie transmitujący są kluczowi w budowie atrakcyjności całego portalu. Jeśli ich transmisje będą ciekawe, to ludzie będą chcieli ich oglądać i płacić za ich pokazy. Istnieje masa ludzi, którzy marzą o tym by się pokazywać jak najszerszej publiczności. W większości szukają swego miejsca w portalu YouTube. To właśnie wśród największych gwiazd tego portalu, Pokazon szuka swoich transmitujących. Fakt, że transmitujący mają swoje kanały na YouTube, nie oznacza, że będą musieli z nich zrezygnować. Nie ma przeszkody by realizowali swoje transmisje na Pokazonie i posiadali kanał na YT. Jednak to na Pokazonie będą mogli zarobić duże pieniądze. Pokazon jest również idealną platformą do realizowania komercyjnych projektów youtuberów zawierających product placement.
Dużą grupą transmitujących będą nauczyciele i korepetytorzy, którzy przeniosą swoje dotychczasowe lekcje na nowoczesny poziom.

Wraz z rozwojem, portal przewiduje uruchomienie kont firmowych, gdzie marki będą mogły prowadzić swoje pokazy, w ramach działań promocyjnych.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej