POLBIOTECH LABORATORIUM

biotechnologia

Specjalizujemy się w badaniach i analizach związanych z procesem fermentacji metanowej.

POLBIOTECH LABORATORIUM oferuje pełen wachlarz usług w zakresie uruchomienia i monitorowania procesu biotechnologicznego oraz rozwiązywania problemów, które pojawiają się podczas eksploatacji biogazowni.

Laboratorium jest wyposażone w sprzęt badawczy i analityczny niezbędny do prowadzenia badań umożliwiających monitorowanie oraz doskonalenie technologii produkcji biogazu z substratów rolniczych, substratów odpadowych pochodzących z rolnictwa oraz przemysłu rolno-spożywczego i przetwórstwa żywności. Badaniom podlegają również rośliny energetyczne i ich kiszonki stosowane jako substraty dla biogazowni. Analizujemy biogaz i oleje silnikowe. Zapewniamy kompleksową obsługę biogazowni w zakresie wszelkich analiz laboratoryjnych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, elastycznie podchodzimy do zadań. Świadczymy wsparcie i usługi - projektowanym, uruchamianym i już pracującym instalacjom biogazowym. Dzięki temu, że łączymy w jednym zespole dwa aspekty: wiedzę i praktykę, jesteśmy sprawdzonym partnerem dla biogazowni.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Laura Monikowskajest z nami
  • elinadołączył do nas
  • Dominika Kaczanwitamy na pokładzie
  • Daniel Krysztofiakdziękujemy za podpisanie
  • Csongor Biáswłaśnie dołączył
  • Artur Sushawłaśnie podpisał Manifest
  • Marcin Danieckijest z nami
  • Victoriadołączył do nas

4716 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się