Portal MMO

gry

Serwis dla pasjonatów gier komputerowych

Portal MMO to publicystyka, multimedia i rozrywka w jednym. Serwis informacyjno-newsowy z elementami społecznościowymi skierowany jest do osób zainteresowanych grami komputerowymi, szczególnie gatunkiem MMO (Massively Multiplayer Online), w który gra aktualnie 6 mln Polaków.

Portal łączy elementy, które są unikalne dla tego typu projektów, czyli cechy społecznościowe, growe oraz newsowo-redakcyjne dostarczając Czytelnikom aktualności i multimediów ze świata gier. Dzięki integracji funkcji informacyjnej i rozrywkowej użytkownicy znajdują w jednym miejscu wszystko, czego potrzebują. Redakcja serwisu publikuje regularnie profesjonalne treści i materiały w postaci recenzji, artykułów, newsów, raportów i video z tematyki nie tylko growej, ale także popularno-naukowej.

Aspekt społecznościowy serwisu polega na aktywnym włączeniu się graczy w stworzenie największej w Polsce i najbardziej kompletnej bazy z grami MMO uzupełnianej i rozbudowywanej przez samych Czytelników oraz kluby fanowskie. Każdy z graczy może oceniać swoje ulubione tytuły i wpływać na ich pozycję w szeregu rankingów, które aktualizują się w czasie rzeczywistym. Rozbudowany profil prezentujący sylwetkę każdego użytkownika pozwala także na zdobywanie rang i odznaczeń zapewniających dodatkową rozrywkę.

Bogata w treść baza gier jest punktem integrującym obie funkcje serwisu - z jednej strony Redakcja portalu tworzy i publikuje profesjonalne materiały prasowe, z drugiej strony sami Czytelnicy są zaangażowani w uzupełnianie i generowanie dodatkowych treści. Dzięki temu realizowana jest wizja opracowania najbardziej kompletnego Kompendium Gier MMO – mówi Jarosław Jasiński, właściciel firmy SuperNova Interactive, która jest producentem serwisu.

Kolejnym elementem wyróżniającym Portal MMO jest unikalny system pojedynków gier opartych na wspomnianej bazie. Każdy Czytelnik ma możliwość wzięcia udziału w potyczkach poszczególnych tytułów i decydowania, który z nich jest bardziej atrakcyjny. Najbardziej zacięte i wyrównane pojedynki wskazują, które gry są najbardziej popularne i wywołują najwięcej emocji. Tworzone przez samych graczy rankingi Najlepszych Gier MMO mają zapewnić wysoką rzetelność zestawień, a bogata w treść baza dostarczy wiarygodnych informacji o grach.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Janickadziękujemy za podpisanie
  • Maciej Stępieńwitamy na pokładzie
  • Natalia Błaszczukwłaśnie dołączył
  • Andrzej Couragedołączył do nas
  • Adam Rychlewskijest z nami
  • Adam Protasiukwłaśnie podpisał Manifest
  • Mariusz Nowakdziękujemy za podpisanie
  • zebra12@autograf.plwitamy na pokładzie

3769 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się