Pozamiatane.pl

dom / meble

Zamów zaufanego sprzątacza w 60 sekund.

Pozamiatane.pl to nowoczesna platforma internetowa, która łączy klientów ze sprawdzonymi Sprzątaczami. Podczas tworzenia systemu mieliśmy na celu przede wszystkim dostarczenie rozwiązania, które umożliwi bardzo szybkie zamówienie bezpiecznego sprzątania, z dowolnego miejsca i za rozsądną cenę.

Zmieniamy podejście do zamawiania usługi sprzątania i pokazujemy, że pomoc zaufanego eksperta można uzyskać łatwo, szybko i wygodnie. Przez naszą platformę klienci prywatni oraz firmy mogą zamówić sprawdzonego i doświadczonego sprzątacza z dowolnego miejsca w kilkadziesiąt sekund. Płatność odbywa się online za pomocą karty kredytowej lub debetowej i jest pobierana automatycznie z konta po zakończeniu wizyty fachowca. Zamówienie można złożyć nie tylko przez stronę internetową, ale też przez aplikacje mobilne na iOS i Android, które znalazły się na wielu listach najciekawszych aplikacji roku 2016. Poza tym zmieniamy podejście do pracy i pokazujemy, że można działać legalnie i zarabiać godziwie. Walczymy z szarą strefą, co według nas ma wiele korzyści dla branży i samych klientów

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kleczkowskijest z nami
  • Tomaszwłaśnie podpisał Manifest
  • Kaja Kuczynskawłaśnie dołączył
  • MOHAN RAJwitamy na pokładzie
  • Krzysztof Wdziękujemy za podpisanie
  • Patrycja Stenkadołączył do nas
  • Magda Tomaszewskajest z nami
  • Andrius Milinavičiuswłaśnie podpisał Manifest

4564 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się