Pozytywna Firma

technologie reklamowe

Budujemy pozytywny wizerunek firm.

Usługa skierowana do firm i do organizacji pozarządowych polegająca na ułatwieniu nawiązywania współpracy między tymi podmiotami

Pozytywna Firma to projekt gromadzący przedsiębiorstwa, które chcą budować swój pozytywny wizerunek i pozytywnie wpływać na społeczeństwo poprzez angażowanie się w inicjatywy społeczne oraz współpracę z organizacjami pozarządowymi. Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów - dobieramy najbardziej odpowiednią organizację do potrzeb firm i pomagamy w kwestiach formalnych. Jak to działa? 1. Posiadamy bazę organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych oraz ich aktualnych potrzeb 2. Nawiązujemy partnerstwa z m.in. mediami lokalnymi, organizacjami wspierającymi biznesowe środowisko i inne. 3. Współpracujemy z firmami, którym w zamian za wsparcie inicjatyw organizacji pozarządowych proponujemy promocję zarówno ze strony: NGOsów, naszego projektu jak i naszych partnerów. 4. Łączymy ze sobą potrzeby tych 3 grup odbiorców pomagając im wzrastać poprzez współpracę Korzystając z naszej pomocy, firmy mogą otrzymać dużo większy rozgłos, a także wesprzeć wartościowe inicjatywy społeczne.

Zespół

Inwestorzy

Przed rejestracją

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Aysun Demirdöğenwitamy na pokładzie
  • Andrzej Jędrzejowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Krzysiekdołączył do nas
  • Marek Paluchwłaśnie dołączył
  • Dawid Kocembajest z nami
  • Patrycja Serafindziękujemy za podpisanie
  • Randywitamy na pokładzie
  • Anna Wieluńskawłaśnie podpisał Manifest

4115 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się