Odzyskaj kontrolę nad produkcją w małej firmie - przyjazny system do planowania i rozliczania produkcji przez Internet.

Zwracamy wymarzony lifestyle oraz wolność właścicielom małych firm produkcyjnych, pozwalając po latach wyjechać na wakacje oraz spędzać wieczory z rodziną, zamiast na rozdzielaniu zadań na hali produkcyjnej.

Dzięki PRODiO można uporządkować produkcję, firmowe know-how oraz mieć pełną kontrolę nad zamówieniami Klientów. Planowanie zadań pracownikom może odbywać się zdalnie (nawet przez smartfona), a pracownicy produkcyjni za pomocą przeglądarki www widzą to w czasie rzeczywistym, rejestrując tam też swoją pracę.

Tak jak Henry Ford rozpoczął kolejną rewolucję przemysłową sprawiając, że samochód stał się powszechnym dobrem, Bill Gates sprawił że komputery osobiste zagościły w domach, tak naszą misją jest by w czasach “czwartej rewolucji przemysłowej” każda mikro i mała firma produkcyjna mogła skorzystać z dobrodziejstw jakie niosą narzędzia do zarządzania produkcją oraz Internet.

Tworzona historia pracy pozwala w znaczącym stopniu ograniczać biurokrację (szczególnie w firmach pracujących w standardach ISO 9001 oraz pokrewnych), a liczące się w tle wydajności przyczyniają się do podniesienia wydajności pracy firmy oraz precyzyjnego doszkalania pracowników.

W przypadku mikro i małych firm dostarczających produkty dla dużych przedsiębiorstw, docelowo program umożliwi składanie oraz śledzenie zamówień w systemie przez zamawiających (z opcją podpięcia przez standard EDI).

Z cenami oscylującymi w granicach 100$ dolarów miesięcznie oraz niesamowicie prostym wdrożeniem (wymagającym jedynie dostępu do Internetu oraz 15 minut na konfigurację) system zaspokaja główną potrzebę odzyskania kontroli nad produkcją oraz poprawy komunikacji, będąc przygotowaniem pod wdrożenie systemu klasy ERP po kilku latach nie zaś jego konkurencją.

Zespół

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • EWELINA Witkowskawitamy na pokładzie
  • Aleksandra Tomkiewiczdołączył do nas
  • Fani Frasdziękujemy za podpisanie
  • Maciekwłaśnie dołączył
  • Magda Stadnikjest z nami
  • Wojciech Jeznachwłaśnie podpisał Manifest
  • Paweł Andrzejwitamy na pokładzie
  • Viktoriia Lavrynenkodołączył do nas

4122 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się