Prognosis

energetyka

Prognosis - oprogramowanie do zarządzania energią

System Prognosis doskonale ułatwia proces zarządzania gospodarką energetyczną w przedsiębiorstwie.

Pozwala w łatwy sposób prognozować parametry energetyczne, szczególnie te uwzględnione na fakturze za usługi dystrybucyjne: zużycie energii, moc szczytową, energię bierną pobraną, energię bierną oddaną oraz wyliczane na podstawie mocy szczytowej np. opłatę jakościową, opłatę abonamentową.

Oprogramowanie świetnie przewiduje ilość zużytej energii elektrycznej, dobiera najkorzystniejszą taryfę oraz symuluje poniesione koszty z tytułu zużycia określonej ilości energii. Pozwala w szybki sposób obniżyć koszty zużytej energii i tym samym wygenerować realne oszczędności.

Wszystkie raporty są w łatwy sposób edytowalne i na bieżąco zapisywane do bazy danych. Oznacza to możliwość przeglądania w jednym miejscu danych historycznych oraz prognozowanych, również na urządzeniach mobilnych. Dostępność aplikacji np. na telefonie, czy tablecie pozwala na ciągły dostęp do danych w wygodny sposób.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucwłaśnie dołączył
  • Anna Rechitskaiadziękujemy za podpisanie
  • Mateusz Sobczukdołączył do nas
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firaswitamy na pokładzie
  • Joanna Lisjest z nami
  • Marcin Żurowiczwłaśnie dołączył
  • Bartłomiej Kudełkadziękujemy za podpisanie

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się