Project: People

sprzedaż / marketing

Strategicznie wspieramy twój biznes

Project: People specjalizuje się w tworzeniu strategii biznesowych oraz outsourcingu usług biznesowych (marketingowych, PRowych, HRowych, etc.). Dodatkowo wdraża podejście Leanowe do pracy zespołów i projektów, projektuje i realizuje szkolenia, warsztaty oraz gry symulacyjne dedykowane dla biznesu.

Project: People to zespół, który szerzy ideę rozwoju osobistego, daje ludziom przestrzeń do doświadczania oraz buduje wokół tej idei społeczność ludzi na całym świecie.

Jesteśmy zespołem, który szerzy ideę rozwoju osobistego, daje ludziom przestrzeń do doświadczania oraz budujący wokół tej idei społeczność ludzi na całym świecie. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji szkoleń, warsztatów oraz gier edukacyjnych dedykowanych dla biznesu. Jako zespół Project: People wykorzystujemy każdą okazję, by z pasją zaangażować się w ciekawe projekty. Bogate portfolio naszych klientów świadczy o naszym interdyscyplinarnym doświadczeniu oraz ciągłym rozwoju. Chcemy inspirować ludzi do wprowadzania zmian w swoim życiu – poprzez refleksję, znalezienie swojego miejsca w świecie oraz nieustanną pracę nad swoim rozwojem osobistym. Chciałybyśmy, aby każdy, jak my, widział świat jako miejsce nieograniczonych możliwości.

Dlatego tworzymy narzędzia, które mają za zadanie pomóc każdej osobie w odnalezieniu swojego potencjału oraz rozwoju swoich kompetencji zawodowych. Naszą koncepcję ciągłego doskonalenia promujemy już na poziomie studentów, poprzez współpracę z wyższymi uczelniami. Naszym największym sukcesem jest zaufanie, jakim darzą nas nasi klienci i partnerzy. Dzięki nieustannej dbałości o najwyższą jakość produktów oraz ich innowacyjność zyskaliśmy szacunek i lojalność naszych klientów. W naszym codziennym życiu i działalności stawiamy na kreatywność, doświadczanie świata, rozwój osobisty. Wierzymy, że każdy człowiek jest wyjątkowy, czasami musi tylko odkryć w sobie swój potencjał.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andżelika Sokółwłaśnie dołączył
  • martajest z nami
  • Anna Markowskawłaśnie podpisał Manifest
  • Matdołączył do nas
  • Grzegorz Mikitadziękujemy za podpisanie
  • Justyna Samulakwitamy na pokładzie
  • Janusz Rutkowskiwłaśnie dołączył
  • Tomek Witeckijest z nami

2326 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się