pSenso sp. z o.o.

urządzenia

Kontroluj urządzenia przez telefon i internet

Zajmujemy się tworzeniem elektroniki oraz systemów informatycznych.

Przekuwamy nasze doświadczenie i pomysły na innowacyjne produkty. Stawiamy na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i dostarczenie kompletnego rozwiązania konkretnych problemów. Nasze doświadczenie i talent naszego działu inżynieryjnego udostępniamy także innym firmom. Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w zakresie IT. Tworzymy zaawansowane aplikację internetowe i systemy teleinformatyczne. Projektujemy i produkujemy urządzenia elektroniczne. Nasza misja i cele Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w taki sposób by nie trzeba było profesjonalnej wiedzy by z nich skorzystać. Prostota i łatwość użycia to to do czego dążymy i co nas wyróżnia. Drugim ważnym celem jest ekologia. Zależy nam by nasze produkty przyczyniały się do lepszego i ekologicznego wykorzystania zasobów środowiska naturalnego. I przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Nasze produkty mają cieszyć, nigdy irytować.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Malgorzata Gawlowskadołączył do nas
  • Eryka Musiałwłaśnie podpisał Manifest
  • Karol Lasotadziękujemy za podpisanie
  • agawitamy na pokładzie
  • Bartłomiej Mazurkiewiczwłaśnie dołączył
  • Kamil Szczepanikjest z nami
  • Michał Podwysockidołączył do nas
  • Michał Gołębiewskiwłaśnie podpisał Manifest

2720 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się