PublishSoSimply

media / treści

Narzędzie do publikowania interaktywnych treści dla content marketerów

PublishSoSimply to narzędzie, które w prosty sposób pozwala samodzielnie stworzyć i opublikować wielostronicowe dokumenty takie jak raporty, biuletyny, poradniki, ebooki, itp. Skierowane jest do specjalistów od marketingu i content marketingu, czyli do każdego, kto odpowiada za tworzenie i wydawanie materiałów marketingowych i szuka nowych sposobów na prezentację treści online. PublishSoSimply to doskonała alternatywa do plikow PDF, które nie pasują już do świata, w którym ważną rolę odgrywają urządzenia mobilne. Dokumenty tworzone w PublishSoSimply są responsywne, czyli dostosowane do wszystkich rozmiarów ekranów i mogą być wzbogacone o interaktywne treści takie jak wideo, mapy Google, infografiki, prezentacje SlideShare, posty z social media, itp. Do tworzenia dokumentów nie potrzebne jest instalowanie oprogramowania na dysku komputera. Tworzenie odbywa się w naszym kreatorze w przeglądarce, a dokumenty udostępnia się w postaci linku lub można je osadzić na swojej stronie. Edytor dokumentów jest łatwy w użyciu i umożliwia ich uaktualnianie nawet po publikacji.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Janickadziękujemy za podpisanie
  • Maciej Stępieńwitamy na pokładzie
  • Natalia Błaszczukwłaśnie dołączył
  • Andrzej Couragedołączył do nas
  • Adam Rychlewskijest z nami
  • Adam Protasiukwłaśnie podpisał Manifest
  • Mariusz Nowakdziękujemy za podpisanie
  • zebra12@autograf.plwitamy na pokładzie

3769 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się