Zapewniamy profesjonalne usługi w zakresie testowania oprogramowania

Jesteśmy zespołem profesjonalistów posiadających doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz zarządzaniu projektami IT. Wesprzemy Cię w realizacji projektu świadcząc wysokiej jakości usługi w zakresie testowania oprogramowania tak abyś ty mógł skupić się rozwoju swojego produktu, nie martwiąc się o jego jakość.

Zespół QA TRIBE posiada szerokie doświadczenie w projektach IT. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług testowania oprogramowania: testy funkcjonalne, testy aplikacji internetowych i mobilnych, testy lokalizacyjne , testy UX oraz testy e-commerce. Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami w zakresie Magento 2. Wiedzę i doświadczenie potwierdzone certyfikatami zdobywaliśmy realizując liczne projekty wdrożeniowe platform e-commerce oraz systemów wspomagających. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jego potrzeb. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz znajomości narzędzi wykorzystywanej w procesie wytwarzanie oprogramowania jesteśmy w stanie dopasować się do istniejących procesów i efektywnie współpracować z zespołami programistów.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • HAN CHENGwłaśnie podpisał Manifest
  • Andrzej Danilukdołączył do nas
  • Piotr Kochanekwłaśnie dołączył
  • Marta Proksadziękujemy za podpisanie
  • Kjell Thorvaldsenjest z nami
  • Eric Loughridgewitamy na pokładzie
  • Aleksandra Michalskawłaśnie podpisał Manifest
  • Łukasz Jakubiakdołączył do nas

4773 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się