QRtag Aplikacje mobilne

internet rzeczy

aplikacje mobilne, aplikacja z cms, beacony, beacon, muzea, muzeum, miasto, miasta, audioguide, biznes, internet rzeczy, geofencing

Firma stworzyła innowacyjny produkt pozwalający na szybkie i ekonomiczne tworzenie natywnych aplikacji mobilnych zarządzanych poprzez intuicyjny panel CMS. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii internetu rzeczy, integracji z beaconami oraz prostym ich dodawaniu przez administratora, powstało wyjątkowe rozwiązanie skierowane zarówno do klientów instytucjonalnych jak i biznesowych.

Misją firmy od samego początku jest uproszczenie procesów z zakresu tworzenie aplikacji mobilnych. Dotychczas realizacje tego typu opierały się na współpracy z firmami developerskimi, które dostarczały gotowy produkt (aplikację mobilną), która była produktem zamkniętym. QRtag opracował rozwiązanie, które opiera się na zupełnie innej filozofii. Dzięki niemu tworzenie aplikacji jest teraz łatwiejsze. Gotowa aplikacja może być dowolnie modyfikowana, a wszystko odbywa się szybko. Podstawowym celem firmy jest realizacja projektów, które jako podstawową jednostkę uznają CZAS jednocześnie upraszczając wszystkie procesy prowadzące do powstania gotowego produktu. QRtag swoje działania rozpoczął od rynku kultury. Bardzo szybko stworzył nową ofertę dla jednostek samorządu terytorialnego, edukacji jak i rynku komercyjnego. Dodać należy, że planem ekspansji jest rynek zagraniczny - Niemcy, Wielka Brytania.

Zespół

Inwestorzy

500 000 - 1 000 000 zł
Seed
ALIGO

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Joanna Jerzjest z nami
  • Tomekdołączył do nas
  • Agi Snwłaśnie dołączył
  • Barbarawitamy na pokładzie
  • Marcin Sawickiwłaśnie podpisał Manifest
  • Kamildziękujemy za podpisanie
  • Małgorzata Masłowskajest z nami
  • Michał Rudowskidołączył do nas

3374 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się