radiomixx.pl

media / treści

radio, audycje, podcasty, muzyka, osobowości, sport, kultura, książka

radio on-line oraz portal z audycjami radiowymi i unikatowymi treściami

radiomixx.pl – autorskie radio, które może być z Tobą, kiedy tylko chcesz. Stworzone w Płocku przez pasjonatów, którzy Kochają radio i muzykę.

Przez całą dobę usłyszysz świetną muzykę, mnóstwo audycji, nie tylko o naszym mieście, felietony, recenzje wydarzeń kulturalnych, komentarze na bieżące tematy, inspirujące wywiady, programy historyczne.

Wybieracie samodzielnie, co właśnie nadaje nasze radio!

radiomixx.pl nadaje całą dobę. Słuchasz go w telefonie komórkowym, na tablecie, w laptopie czy komputerze. Decydujesz, czego chcesz posłuchać, ale zawsze możesz… przerwać naszą audycję i zmienić autora albo klimat. Co więcej – niczego nie przegapisz, bo Twoja ulubiona audycja nadawana jest przecież wtedy, kiedy to Ty masz na to ochotę.

Chcemy być twoim kompanem każdego dnia. Nie ma nas w eterze, co uważamy za atut, bo przecież internet nie zna granic zasięgu anteny stacji radiowej.

Słuchaj radiomixx.pl w domu, biurze, szkole, w delegacji i podczas urlopu, na spacerze i na imprezie ze znajomymi, na słuchawkach i na „cały regulator”!

Zespół

Inwestorzy

25 000 - 100 000 zł
Przed rejestracją

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Katarzyna Janickajest z nami
  • Maciej Stępieńwłaśnie dołączył
  • Natalia Błaszczukdziękujemy za podpisanie
  • Andrzej Couragewitamy na pokładzie
  • Adam Rychlewskidołączył do nas
  • Adam Protasiukwłaśnie podpisał Manifest
  • Mariusz Nowakjest z nami
  • zebra12@autograf.plwłaśnie dołączył

3769 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się