ReachaBlogger

sprzedaż / marketing

REACHaBLOGGER

Reach a Blogger to platforma łącząca reklamodawców i influencerów. Za pomocą naszego marketplace obie strony mogą kontaktować się bezpośrednio i rozpocząć współpracę reklamową. Podstawową formą reklamową jest publikacja inspirowana.

Za pomocą platformy zawarto już ponad 7000 transakcji pomiędzy stronami. Mamy ponad 5000 zarejestrowanych klientów i ponad 5000 blogów oferujących współpracę reklamową online, których użytkownicy przekraczają 50 000 000. Platforma istnieje od 2014 roku i co rok wzrasta w tempie 200-300%.

Reklamodawcy mogą korzystać z katalogu ofert influencerów i kupować publikacje wg podanych cen. Mogą też dawać zlecenia, do których twórcy zgłaszają się ze swoimi ofertami.

Za swoje usługi Reach a Blogger pobiera 15% od sprzedanej publikacji, od twórcy.

Odwiedź www.reachablogger.pl

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Andrii Kurhanskyidołączył do nas
  • Grzegorz Milczarekwłaśnie podpisał Manifest
  • Ewelina Olszewskajest z nami
  • Bartosz Liszkowskidziękujemy za podpisanie
  • Dawid Kwaśnicawitamy na pokładzie
  • Aleksandra Szulcwłaśnie dołączył
  • Aleksander Szepczyńskidołączył do nas
  • Piotr Plachawłaśnie podpisał Manifest

4646 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się