RealSoccerManager

gry

Realna drużyna, wirtualne zarządzanie

Jesteśmy start-up’em , który chce zrewolucjonować świat piłki nożnej. Naszym celem jest połączenie świata rzeczywistego z wirtualnym poprzez możliwość ingerencji graczy w prawdziwy zespół.

Zależy nam na rozwiązaniu problemu jakim jest brak możliwości wpływania osób kochających sport a przede wszystkim piłkę nożną na losy swojej ulubionej drużyny. My dajemy im to rozwiązanie - bez zakupu akcji czy udziałów w zespole. Użytkownicy mogą brać udział we wszelkiego rodzaju głosowaniach związanymi ze składem czy ustawieniem zespołu w kolejnym meczu, a również zarządzania budżetem klubu i transferami. Wszystko to będą mogli zrobić za pomocą swojego telefonu komórkowego i komputera. Dodatkowo każdy mecz, każdy trening będą transmitowane w technologii HD oraz 360 stopni więc osoby zarządadzjące danym zespołem będą miały wgląd jak trenują zawodnicy oraz jak rozgrywają mecze.
Aplikacja będzie miała mocno rozbudowaną bazę zawodników. Każdy z użytkowników będzie mógł dogłębnie poznać każdego piłkarza, dzięki szczegółowym statystykom. Zawodnik będzie miał również przypisaną pozycję, na której może być ustawiany. Oferujemy również wiele mini-gier, które na pewno umilą spędzanie czasu w swoim wirtualnym biurze menagera, które będzie rozbudowywane przez samego gracza. Całą aplikację budujemy od przysłowiowego zera dodając do niej najnowsze możliwe rozwiązania technologiczne i aplikacyjne m.in. będziemy pracować nad technologią VR oraz AR.

Na rynku globalnym aplikacji mobilnych jest bardzo duży popyt na menagery piłkarskie. Natomiast naszą aplikację wyróżnia fakt iż łączymy prawdziwą drużynę piłkarską z aplikacją poprzez, którą gracze będą mogli wybierać formacje, skład oraz wpływać na rozwój klubu i zarządzanie budżetem klubowym poprzez głosowanie. Wszystko będzie transmitowane w technologii HD oraz 360 na żywo z rozgrywanych meczy oraz treningów. Aktualnie posiadamy dwie drużyny w Polsce oraz w Niemczech i staramy się pozyskać kolejne w następnych krajach. Konkurencji pod względem naszego innowacyjnego produktu nie posiadamy - zarówno na rynkach zagranicznych, jak i w Polsce. Zwykłe menagery piłkarskie bazują na fantazyjnych drużyna bądź realnych, ale gracz nie ma ingerencji w nią w świecie realnym , jak również oglądania meczów na żywo w aplikacji. „Ilu Polaków , tylu selekcjonerów „ tak możemy określić rynek do którego chcemy uderzyć i z naszą aplikacją jesteśmy w stanie zabłysnąć na rynkach światowych .

Zespół

Inwestorzy

0 - 25 000 zł
Przed rejestracją
0 - 25 000 zł
Pre-seed
25 000 - 100 000 zł
Seed

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucdziękujemy za podpisanie
  • Anna Rechitskaiawłaśnie podpisał Manifest
  • Mateusz Sobczukwłaśnie dołączył
  • Paweł Muzykawitamy na pokładzie
  • Firasjest z nami
  • Joanna Lisdołączył do nas
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie podpisał Manifest

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się