Najlepsze wypożyczalnie samochodów w jednym miejscu, wybierz ofertę najmu auta najlepszą dla Ciebie!

RentCar.pl to nowy serwis na polskim rynku, który znacznie usprawnił poszukiwania samochodu do wynajęcia.

RentCar to jeden z pierwszych projektów, który umożliwił wyszukanie i zarezerwowanie samochodu nie tylko od światowych gigantów, ale i od mniejszych, lokalnych wypożyczalni, które posiadają bardziej indywidualną ofertę oraz najniższe ceny. Jeżeli chodzi o działanie serwisu zasada jest prosta: wiele ofert różnych wypożyczalni w jednym miejscu. Podobna forma transakcji jest nam już dobrze znana z popularnego „Allegro”. Panel wyszukiwania rozbudowany o liczne możliwości filtrowania pozwala na znalezienie nawet najbardziej sprecyzowanej oferty np. samochodu w konkretnym kolorze, z odpowiednim wyposażeniem czy możliwością dobrania w kryteriach odpowiednich dodatków (GPS, alkomat, bagażnik na narty czy fotelik dla dziecka). Większość dostępnych w RentCar samochodów posiada gwarancję fabryczną, a wypożyczalnie dają klientowi pewność, że w razie wszelkich problemów może liczyć na pomoc ze swojej strony.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Kamil Pędziwiatrdziękujemy za podpisanie
  • bartekwłaśnie podpisał Manifest
  • Karolina jankowiakdołączył do nas
  • Aleksandra Żukowskawitamy na pokładzie
  • Miguel Angeljest z nami
  • Agnieszka Machalawłaśnie dołączył
  • Katarzyna Koszewskadziękujemy za podpisanie
  • tomasz suchanwłaśnie podpisał Manifest

3522 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się