revas

edukacja

Branżowe Symulacje Biznesowe

Revas – Business Simulation Games to firma zajmująca się dostarczaniem narzędzi edukacyjnych - branżowych symulacji biznesowych do szkół, uczelni oraz firm szkoleniowych. Przygotowane symulacje są udostępniane nauczycielom w modelu SaaS (dostęp do gier 24/7 poprzez przeglądarkę internetową oraz aplikację mobilną) po wykupieniu licencji przez szkołę.
Gry symulują prowadzenie działalności gospodarczej w wybranej branży (np. warsztat samochodowy, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, serwis komputerowy). Główne zastosowanie gier to nauka zarządzania i przedsiębiorczości oraz rozwijanie kompetencji społecznych i ekonomicznych graczy, zdobywanie praktycznego doświadczenia w podejmowaniu strategicznych i operacyjnych decyzji związanych z działalnością przedsiębiorstwa oraz praca w grupie.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.revas.pl

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Tomasz Kucdziękujemy za podpisanie
  • Anna Rechitskaiawłaśnie dołączył
  • Mateusz Sobczukjest z nami
  • Paweł Muzykawłaśnie podpisał Manifest
  • Firasdołączył do nas
  • Joanna Liswitamy na pokładzie
  • Marcin Żurowiczdziękujemy za podpisanie
  • Bartłomiej Kudełkawłaśnie dołączył

4679 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się