MAŁA ZMIANA W DIECIE OGROMNA ZMIANA DLA ZIEMI

RONZO to zdrowe i naturalne produkty powstałe na bazie mąki ze świerszczy - owadów. Cechują się wysoką wysoką wartością odżywczą, a w szczególności białkiem. Naszą misją jest zmieniania przyzwyczajeń kulinarnych i wprowadzenie do spisu kulinarnego produktów na bazie insektów, a w szczególności świerszczy. RONZO to substytut białka dla sztucznych suplementów diety. Nasze produkty to batony, musli śniadaniowe oraz kapsułki w formie suplementu diety.

MAŁA ZMIANA W DIECIE OGROMNA ZMIANA DLA ZIEMI.

Naszą misją jest propagowanie i szerzenie wskazań ONZ oraz Unii Europejskiej, co do zmieniania przyzwyczajeń kulinarnych i wprowadzenie do spisu kulinarnego produktów na bazie insektów, a w szczególności świerszczy. Dodatkowo propagujemy zdrowy tryb odżywiania poprzez serwowanie produktów pozbawionych substancji sztucznych, glutenowych i Non GMO. Chcemy również, zaimplementować zdrowy styl odżywiania.

Wygraliśmy prestiżowy konkurs Climate Launchpad w 2015 r.
Zostaliśmy nominowani do TOP 23 Startupy w Aulery 2016 r.

RONZO to substytut białka dla sztucznych suplementów diety. Nasze produkty to idealna przekąska dla osób „fit„, które lubią zdrowe odżywianie. Dbamy o to, aby w produktach nie znajdowały się żadne nienaturalne substancje i zmniejszamy do minimum ilość niezdrowych tłuszczy.

Walczymy o to by uświadomić społeczeństwo, że owady są świetnym, w pełni naturalnym i sprzyjającym ochronie naszego środowiska substytutem białka dla sztucznych suplementów diety. Walczymy o to by nasze dzieci i prawnuki żyły w przyjaznym środowisku! nie gorszym niż takim, jaki my zastaliśmy! Od ponad roku walczymy z ludzkimi barierami i próbujemy przekonać ludzi do tego, że jedzenie owadów może być żywnością przyszłości z racji rosnącej populacji i malejących zasobów ziemi. chcemy promować i edukować ludzi na temat możliwości odżywczych jakie dają świerszcze oraz długofalowego myślenia o ochronie naszego klimatu.

Zespół

Pytania i odpowiedzi Zadaj pytanie Anuluj

Nikt jeszcze nie zadał pytania

Zadaj pytanie za pomocą formularza powyżej

Podpisz deklarację

Dokument to praca początkujacych, jak i doświadczonych przedsiębiorców z branży nowych technologii, inwestorów, przedstawicieli parków technologicznych oraz animatorów lokalnych społeczności. Zjednoczonych, by mówić wspólnym głosem o potrzebach startupów.


Dziękujemy, Deklaracja została podpisana!
  • Maciej Dudekdołączył do nas
  • Mariusz Gerałtowskiwłaśnie podpisał Manifest
  • Aleksandra Liszkawitamy na pokładzie
  • tomaszwłaśnie dołączył
  • Peter Hedgesjest z nami
  • Artur Banachdziękujemy za podpisanie
  • Justyna Kucharska-Minickadołączył do nas
  • Jan Kruczynskiwłaśnie podpisał Manifest

4047 osób podpisało deklarację

X

Możliwa jest późniejsza edycja

Tworząc konto w serwisie uzyskasz dostęp do panelu administracyjnego w którym możesz dodać swój profil do bazy Startup Poland!


Zgadzam się na wykorzystanie logotypu i podstawowych danych kontaktowych mojej firmy na stronie internetowej Startup Poland do celów statutowych fundacji.Masz już konto? Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się
Nie masz konta? Zarejestruj się